Wpis z mikrobloga

@dzek: ja miałem 1 linijkę wzrost + 2 słowa o sobie zazwyczaj
+ Info, że nie interesują mnie kobiety z dzieckiem.

Uważam, że jakiś tam filtr jest dobry, jeśli coś jest dla ciebie nie do przeskoczenia. Dla mnie to bękart, dla opa waga większą niż 55kg no i git.
Po co komu puste pary? Dla liczb?
po prostu lubi szczupłe dziewczyny z płaskim brzuchem i bez oponki. Ile według ciebie powinna ważyć dziewczyna 170? Przy 60 jeśli nie ćwiczy to będzie miała już fałdy


@randomm13: Wczoraj w gorących był wpis trenera personalnego z opisem przemiany jego klientki wraz ze zdjęciami.

https://www.wykop.pl/wpis/59211413/wrzucam-przemiane-klientki-oprocz-tego-w-komencie-/

Przy wzroście 161 cm skończyli redukcję na 58 kilogramach. Tutaj mowa o 170 cm, więc sam sobie zadaj pytanie, skoro ta pani zeszła do 54.5 kg
@Phyrexia: mysle ze nie jest to sensowny przyklad zwlaszcza po redukcji i budowie miesni, a nawet jesli to zdjecie ktore podlinkowalas tzn sylwetka to wciaz nie jest to przyklad szczuplej dziewczyny dla wielu facetow jak i dla tworcy b8, chociazby po samych udach. Zakladajac ze mowa tu o sylwetkach modelek z VS, wiekszosc z granicy 173-178 waza od 52-55 kg i wygladaja idealnie, nie jak anorektyczki, wiec co do opisu, chyba