Wpis z mikrobloga

Aktualizacja: #majstry w pełnym składzie razem z #misskanalu po rozstaniu z #piwnykrzychu przeprowadzili sie na działki gdzie za darmo wykańczają domek o dziwo nic narazie nie zwiastuje powrotu do #codzisreklamujemy za to udzielaja tipow i rad mało komu potrzebnych.Natomiast biedny #piwnykrzychu został sam bez darmowych pracowników i dzieli sie wiedzą ze swojego garażu niczym sam #lukaszbudowlaniec (on chociaż miał pracowników)
  • 19
Oczywiście że nie robią tego za darmo tylko nie chca się przyznać do uzyskanego dochodu fiskusowi dlatego są "pogotowie działkowe"czyli widzowie myslą ze robią to darmo


@Jopek1974: A dokładniej - "myślą, że widzowie myślą, że robią to za darmo" ;) Też uważam, że szarpią gdzieś robotę na czarno, a widzów mamią filmikami "pogotowia działkowego", które pewnie kręcą 2-3 jednego dnia, a potem wypuszczają co drugi dzień. Z drugiej strony, gdy ostatnio
@berman: nie mają innej roboty widać że zamieszkali w tym rejonie,robią te roboty co pokazują tylko tak tłumaczą a to że sie uczą a teraz -że pomagają a #misskanalu tak odpisuje bo nikt nie pytal o zatrudnienie tylko o prace wiec pracuja na czarno.Przeciez można sie zwolnić robić na czarno pokazywać te robote na yo tube i brać zasiłek dla bezrobotnych.Z trzech stron są pieniądze.
@Jopek1974: Według mnie pojechali na te działki na kilka dni (nie wiadomo kiedy), a puszczają z tego materiał od 2 tygodni. W tym czasie na pewno robią coś innego (bo robotni są), ale tego nie pokazują.
nawet prostej zabudowy skosów prawidłowo zrobić nie umieją i pokazują te błędy na okrągło


@gruby_mbl: A co robią źle? Bo nie oglądałem akurat tych odcinków z kręcenia zabudowy g-k w tym domku 35m.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berman: paroizolacja jest pod płytami i tyle. Nie jest szczelnie połączona ze ścianami czy wieńcem. Nie wspominając o wierceniu od tak otworów pod halogeny ;/
@gruby_mbl: Właśnie obejrzałem ten odcinek. Nawet same pasy paroizolacji nie są połączone między sobą, tylko wiszą na zakładkę. Ktoś w komentarzach o to zapytał, to odpisali, że inwestor nie kupił taśmy, żeby to pokleić. Skoro tak piszą, to pewnie tak było ;)