Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć Mirki I Mirabele.

Totalnie się na temacie nie znam. Przeglądałem tag ale na 40 postów z podobnym pytaniem jest 30 różnych perfum (Co też mi w sumie dużo mówi). Chciałbym delikatnie wejść w temat fajnych zapachów.
Potrzebujeb porady odnośnie 4 zapachow:

1. Letni, lekki zapach. Taki 'wakacyjny'.
2. Coś mocnego, ciężkiego, skórzanego, drewnianego.
3. Top wg większości kobiet. #pdk
4. Tutaj potrzebuje coś, niestandardowego, nieszablonowego, tak w sumie punkt troche dla jaj.

W budżecie 1-1.5k ogarnę coś?
Jest jakiś discord?

Pozdrawiam świry.

#perfumy
  • 10
@JackSpaniels: 1. Ostatnio za mną chodzi klasyczny Issey Miyake Eau D'Issey Pour Homme
2. Dior Homme Intense
3. Któryś z klonów Aventusa, jeśli nie chcesz pachnieć jak co drugi typ na ulicy (czytaj: Saważem albo Invictusem). Nie, wbrew pozorom Aventus nie jest popularny na ulicach, jeszcze nigdy od nikogo nie wyczułem
4. Nie wiem.. CDG Floriental może
@JackSpaniels:

1. D&G Light Blue Pour Homme Intense / Moschino Forever Sailing / Armani Stronger With You Freeze
2. Bentley For Men Intense / Gucci Guilty Absolute (ten drugi lepiej obczaj zanim kupisz)
3. Mont Blanc Explorer / Dior Sauvage <- totalne nobrainery ale zawsze działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Ktoś to w końcu napisze a więc... Jebnij sobie Kourosa Mireczku. A tak na serio może...
1. Bowling Green letni, rześki, cytrusowy z mchem w bazie. Za grosze i niezbyt popularny. Całodniowa trwałość- niedowiarków odsyłam do wątku na Perfuforum.
4. Jeżeli chcesz totalne dziwadło to „polecam” The Fragrance Engineers Nekro Dellamorte
@JackSpaniels: ja niedawno wsiąkłem w temat ci podam moje propozycje
1. Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraîche,
2. Bentley For Men Intense - budżetowy ale świetny zapach, ewentualnie Fahrenheit jak chcesz coś droższego w podobnych klimatach
3. YSL Y, Dior Sauvage
4. obczaj Encre Noir, na deszczowe dni jak znalazł a moja tego nie znosi :D
@CheapiesLover: Zgadzam się, sam go posiadam i lubię z powodów które wymieniłeś. Nie miałem na myśli tego, że jest to zapach kobiecy/zniewieściały. Po prostu uważam, że nie sprawdzi się on na ciele kogoś kto chce poczuć się turbo-ultra męsko i krzyczeć POWER niczym Jeremiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)