Wpis z mikrobloga

Żyjemy w jakiejś kolonii, w której #!$%@? pałę każdemu, ale nie własnym obywatelom. Ukraińska matura kupiona za tymbarka liczy się na polskich uczelniach na równi z Polską.. Na dodatek studiują oni tutaj za darmo, akademiki mają za darmo i dostają jeszcze stypendia socjalne. A Ty polaku robaku jeżeli potrzebujesz iść do lekarza specjalisty to czekaj na NFZ 3 lata. A potem te ku*** są zdziwione dlaczego młodzi uciekają na zachód lub nie zakładają rodzin...

#studbaza #uam #afera #zalesie
  • 6
@Kaiborr a to ciekawe, bo polaki fajki i inne rzeczy ze wschodu chętnie biorą bo tańsze itp, ale jak chodzi o studenta to już dupa piecze, że przecież uczelnie polskie mają być dla Polaków i ± 10 studentów z całego świata
@harnasiek tu nie chodzi o to, że studenci są z Ukrainy tylko jaki ich poziom jest w porównaniu do polskich maturzystów ich traktowanie w trakcie studiów. Plus sam fakt, że ponad połowa nawet z pobłażliwym traktowaniem że strony wykładowcy #!$%@? sesję i po prostu przeniosą się na inny kierunek na który się dostaną bo mają fulla punktów za maturę za kapsla od Tymbarka xD A ziomek co ma w Polsce 60 z
a to ciekawe, bo polaki fajki i inne rzeczy ze wschodu chętnie biorą bo tańsze itp, ale jak chodzi o studenta to już dupa piecze, że przecież uczelnie polskie mają być dla Polaków i ± 10 studentów z całego świata


@harnasiek: Ja nie mam problemu z tym, że oni tutaj studiują. Ja mam problem z tym, że oni mają to wszystko za darmo. Ich rodzice nie płacą tutaj w Polsce podatków,