Wpis z mikrobloga

Nie minęło może zbytnio sporo czasu odkąd Inazuma wyszła, ale jak tam wasze pierwsze wrażenia z nowej krainy? Według mnie całkiem przyjemna lokacja, ładna okolica i można natknąć się na parę widoków. Npc'e ładne zrobione, z nowymi mobami także sprawnie i miło się walczy. Nie patrzyłem jeszcze jednak nowych domainów. Questy na razie mnie nie zachwycają, ale być może się rozkręci. Co prawda na razie tylko eksploruję zamiast robić główne questy, ale eksploracja ważniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę boli mnie te ponowne szukanie tzw. electroculusów, pamiętam kiedy się jeszcze latało po anemo i geo, całe męki, ale czego się nie zrobi dla primogemów ()
#genshinimpact
Pobierz
źródło: comment_1626892557eL49ijNUKEtHtbYoZGlWE4.jpg
  • 8
Studnia z początku to mój ulubiony typ lokacji. Na razie jest fajnie chociaż od apdejta gra się tnie na note9. Mam nadzieję że jest jakaś misja albo ukryty npc co sprzeda trochu nowych mebli do imbryka.
@Snipes: Ładna lokacja, piękny soundtrack. Fabułę ledwo ruszyłem, muszę sobie na luzie podejść bo teraz słabo z czasem. Na razie Thoma jest moim ulubieńcem i będę go chciał choćby za samą kreację (), jeśli będzie dostępny z raidenka czy yae to już w ogóle bomba.
@Snipes aktualnie najlepsze lokacje to ta świątynia gdzie spotykamy Yae i ten las ze screena ale jeszcze nie odkryłem niczego prócz początkowej wyspy bo robię quest główny więc jeszcze może mi się odmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do fabuły to póki co to takie standardowe wprowadzenie i przedstawienie tego co już wcześniej się dowiedzieliśmy. Według mnie ok ale czekam na jakieś fajerwerki ale nie te od Yoimiyi
Widzę, że większość opinii jest jednak pozytywna. W sumie to się nie dziwię, tyle nowych rzeczy w Genshinie jest na lekarstwo i jest to manna z nieba dla tych z late game'u. To teraz wyczyśćmy wszystko w Inazumie i utrwalimy sobie opinię na koniec. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snipes: Mnie się szalenie podoba, jedynie wkurzam się, że nie mogę znaleźć puzzli do aktywowania podwodnego teleportu i przez to nie mogę zdobyć osiągnięcia, ale to taki dobry rodzaj wkurzu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nowe zagadki są w większości spoko, lokalizacje śliczne, nawet te niezwiedzalne okolice w domenach (). Chciałabym tylko móc wyekspić sobie Ayakę i irytuje mnie, że dla