Wpis z mikrobloga

@lalalama: No i dlatego uważasz, że powinno się ZMUSZAĆ ludzi do CZEGOKOLWIEK? Mam wrażenie, że jak ktoś chce coś zmienić to powinien sam tego chcieć, a jak w danym momencie swojego życia nie robi tego bo:
- ma depresję
- ma ważniejsze rzeczy na głowie
- nie chce mu się
- i cokolwiek innego
- BO LUBI
To wybacz, ale ZMUSZENIEM niczego nie osiągniesz i nawet człowieka nie zmotywujesz. Więc idź
  • Odpowiedz
@lalalama: Czekaj, czekaj, czy Ty właśnie napisałeś, że czucie się ze sobą w porządku to szukanie wymówek dla swojego słabego zachowania? Wow, mocne słowa jak na lamę :). To, że TY masz z kimś problem to nie znaczy, że ta osoba ma problem ze sobą. No, ale tak to bywa kiedy ma się nudne życie i lubi się komentować cudze.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Napisał dokładnie odwrotnie, że jeśli słabe zachowanie oznacza czucie się ok, to ktoś tu ma problem, co najmniej z głową., np. jak u nałogowca. I skąd wiesz, że ma nudne życie i dlaczego nie tylko je komentujesz, ale i zmyślasz? Nudzi ci się?
  • Odpowiedz
@BigC: No dobrze, biorę Twój przykład. Mamy nałogowca. Od czegokolwiek, dajmy na to MEFEDRONU. Myślisz, że jak mu powiesz "Ej ziomek, wiesz ile procent ludzi ćpa i to jest niezdrowie?!" to gość przestanie to robić?
Ja się nie czepiam o to, że uważam, że otyłość jest super, czy ćpanie jest super, czy cokolwiek co prowadzi do autodestrukcji jest super. Tylko czepiam się brak podejścia do człowieka, czepiam się o komentarze, które
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Twoje komentarze brzmią, jakbyś #!$%@?ła się, bo utożsamiasz się z ulaną "kumpelą". Partnerzy w związku mają prawo mieć swoje wymagania względem wyglądu, fizyczność i pociąg to integralny element zdrowej relacji. Jeśli coś w tej kwestii się psuje to oczywiste jest, że należy coś zmienić. Skoro to różowa zawiniła i się upasła to jej wina. Skoro mówi że "jak mu nie pasuje to żeby sobie znalazł inną" to niech nie będzie
  • Odpowiedz
@neo_1995: Dziękuję, że martwisz się o moją sylwetkę, z nią wszystko w porządku, zdrowo i na swoim miejscu :). Nie, nie mają prawa wymagać, natomiast mają ŚWIĘTE prawo mieć swoje preferencje, co OPka uzasadniła swoją wypowiedzią w kierunku jej faceta :).

Znajdź proszę chociaż JEDEN mój komentarz hejtujący brzuch piwny JAKIEGOKOLWIEK faceta na tym portalu i mi go wyślij proszę.
I jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na poziomie, to proszę
  • Odpowiedz