Wpis z mikrobloga

  • 0
@yo_hej: W 2018 jak zdawałem normalnie wyszedłem po 10 minutach, nie ma żadnego nakazu czekania do końca, to wymysł egzaminatorów
@magiol: Różowa dzisiaj zdaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek powodzenia, dobrze aby miała mega ból dupy że ktoś zdał za pierwszym razem, ja tak miałem - kumpel zdał za pierwszym i miałem mega ból dupy o to, ale dzieki temu zmotywowało mnie to w jakiś tajemniczy sposób i też zdałem za pierwszym razem będąc mega #!$%@? kierowcą (w sumie dalej nim jestem)
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol: Ja za chyba drugim teorie (kłóciłem się z egzaminatorem ze wyjdę wcześniej właśnie, ustąpił jak poprosiłem o punkt regulaminu który o tym mówi), ale praktykę za 6tym xD
  • Odpowiedz
  • 0
Różowa zdała za pierwszym jako jedyna z grupy, pani stwierdziła ze jak nie podobają się jej zasady to ma wyjść z egzaminu xD

A sama dreptała w 12cm szpilkach po sali. Składamy skargę jak już zda praktyczny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rabusek bez sensu marnować czas na taką gówno burzę tylko przeszkadzasz w robocie komuś kto tam #!$%@? za #!$%@? kasę, oni dostają takie rozporządzenia z "góry" i muszą to robić.
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkZizi: No nie ma takich, jak wyżej to wymysł egzaminatora

BA, regulamin zakłada niezwłoczne opuszczenie egzaminu

3. Po zakończeniu egzaminu osoba zdająca zobowiązana jest do niezwłocznego opuszczenia terenu ośrodka egzaminowani
  • Odpowiedz