Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o związku z osobą, która mnie fetyszyzuje? Moja dziewczyna ma nietypowy fetysz związany z rozmiarem członka. Lubi małe penisy. Oglądamy razem AV, wyszukuje filmików z małymi członkami. Początkowo bawiło mnie podejście, potem myślałem, że to pode mnie, bo jestem Polakiem nie w 100%. Teraz dostrzegam, że fetysz jest bardziej złożony. Rasa nie ma dla niej znaczenia. Tylko rozmiar. Na mnie się dosłownie rzuca i pozwala robić na wiele. Kocham ją, mamy owocny związek, dlatego obawiam się, że dla niej jestem tylko obiektem do realizacji fantazji. Okazuje mi miłość, uczucia, lecz ile w tym prawdy, a ile fetyszu? Chcę spędzić z nią całe życie, perspektywa rozstania dołuje mnie i przygnębia, obawiam się, że zostawi mnie dla jak straci fascynacje fetyszem. Jak się tego pozbyć z głowy?
#zalesie #przegryw #zwiazki #seks #fetysz #fetysze #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f9d74c2eb63b000a8e6689
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to nie zarzutka to postaraj się skupić na tym co jest teraz. Masz dziewczynę którą mega podniecasz, jesteś zakochany oby ze wzajemnością, wiele wykopków marzy o czymś takim. Porozmawiaj z nią o tym szczerze, może nie jest świadoma że sprawia że tak się czujesz, zaufaj temu co ci powiedziała, bo w sumie jak byś jej nie ufał nie chciałbyś spędzić z nią całego życia i bzikaj po same kullen