Wpis z mikrobloga

@brego11: Poćwicz na tych babeczkach z kulami ognia one są dosyć wolne w ataku.
Generalnie zasada jest taka, jak wybadałem, ze jak tylko pojawi się nad mobem ikona ataku trzeba wcisnąć ekran (tryb parowani), im szybciej zareagujesz tym lepiej
Alghul to juz mobek na którego trzeba mieć przećwiczone parowanie + olejki i petardy, inaczej go nie pokonasz.

Na gryfa na 7lvl musialem isc z kompletem olejkow i lepszymi petardami niz te zwykłe.

Ta gra jest tak zmajstrowana ze na moby mocniejsze niz bez czaszki musisz sie wspomagac tymi dodatkami, a jak ich nie masz to trzeba farmić albo płacić prawdziwym cashem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ćwicz na
@vvit0: No wlasnie ciagle chodze i bije te bezczaszkowe - są po prostu łatwe, idą bez żadnego oleju/petard
Jest jakikolwiek inny sposob na zdobycie złota niz dzienne misje dajace po 50? Słabe jest to, że nie mozna sprzedać składników zielarskich tylko wyrzucić
Generalnie zasada jest taka, jak wybadałem, ze jak tylko pojawi się nad mobem ikona ataku trzeba wcisnąć ekran (tryb parowani), im szybciej zareagujesz tym lepiej


@vvit0: Nie zawsze. Ostatnio walczyłem z trollem skalnym i czerwona ikonka pojawia się wcześniej, niż w rzeczywistości powinieneś sparować, przez co wchodzą obrażenia.

@brego11: Plusem jest to, że możesz sobie walczyć z mobkiem i przegrać bez większych konsekwencji. W ten sposób, możesz wypróbować ich ataki,
@brego11: Ja polecam Fake GPS, jeśli chce się pograć, a nie ma czasu na spacer. Normalnie działa na androidzie. Szczególnie przydatne w misjach, które każą Ci chodzić gdzieś po kilka km ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lilitch123: @brego11: Wynika to pewnie z tego, że moby też dysponują szybszym i wolniejszym atakiem, niektóre zadają dwa uderzenia jeden po drugim więc trzeba uważać by nie spuścić gardy za szybko.

@brego11:

Plusem jest to, że możesz sobie walczyć z mobkiem i przegrać bez większych konsekwencji. W ten sposób, możesz wypróbować ich ataki, opracować sobie timing parowania i wtedy, w połączeniu z olejami, eliksirami i petardami, jest całkiem znośnie.
@brego11: Taka jest mechanika gry - parowanie nie ma chronić przed utratą HP, inaczej gracze nie będą wydawać pieniędzy na dodatki, potiony, olejki, petardy, których wytwarzanie trwa zbyt długo dla casuali, a takze miecze i zbroje niedostępne dla tych co płacić nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brego11: Jak odpaliłem gre i zrobiłem level czy dwa to dopiero wtedy założyłem konto gracza na icloud i postęp gry normalnie przeszedł na moje konto icloud. I dalej miałem ten swój 2 lvl