Wpis z mikrobloga

Mirki, czy jeśli decyzja o wydanie pozytywnego orzeczenia z medycyny pracy w sprawie pracy w McDonaldzie jest negatywna (ze względu na sporą wadę wzroku), a poszedłem do placówki do której najczęściej są wysyłane osoby z tej restauracji,
Czy warto w takiej sytuacji szukac na własną rękę innego, luźniejszego lekarza, który by takie orzeczenie wydał?
#praca #mcdonalds #medycynapracy #badania #wzrok

Jak uważacie

  • Daj sobie spokój, inny lekarz powie to samo 18.2% (6)
  • Spróbuj, jest spora szansa, że się uda 81.8% (27)

Oddanych głosów: 33

  • 13
@Mikser_wieczorny: no ja się nie znam, ale wiem tylko ze na prawym oku mam ostrość 0,6 na lewym 0,2 + oczopląs. I w zyciu bym się nie spodziewał że mogą się w takiej pracy przyczepić do wzroku. Umówny się, praca w maku nie jest jakoś mega niebezpieczna itd
@tomek_27: no wszędzie coś się może stać bardziej lub mniej głupiego, tzw ryzyko zawodowe w sumie
Teoretycznie moge sobie wyrabiać stopień niepełnosprawnosci, ale wtedy mógłbym pracować max 7 godzin, a taki układ totalnie mi nie odpowiada
Idąc tym tropem nigdzie gdzie jest praca fizyczna itd, nie mogę iść, więc najlepiej posadzić mnie za biurkiem i zabronić wykonywać zawodów, które chcę, tylko dlatego, że jestem w stanie przeczytać 6 rząd z tablicy a nie 8 czy 10. Zajebiście xD
mógłbym pracować max 7 godzin


@xWiteQx: mógłbyś być zatrudniony do wykonywania w takim wymiarze. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby poza tym siedzieć np. na ochronie z orzeczeniem po nocach, czy robić cokolwiek innego.