Wpis z mikrobloga

@octave25: polecam darmową stronę teoria.pl i ewentualnie płatną apke prawojazdy360 ale to głownie pod egzamin teoretyczny i naukę pytań . Jeśli chodzi o wiedz żebyś rozumiał i potem umiał korzystać w jeździe o to kodeks drogowy książka (aktualna)
  • Odpowiedz
@octave25: może się że mnie będą śmiać ale polecam książkę "Z Agatką na drodze" nigdzie nie ma w tak prosty sposob opisanych i wyjaśnionych sytuacji na skrzyżowaniach, to książka do nauki na kartę rowerową i motorowerową ale są wszystkie znaki nawet dla s ciężarowych, różni ją tylko to że jest pisana prostym językiem
  • Odpowiedz
  • 1
@juffe_: Zrobiłem sobie test teoretyczny na teoria.pl. (oświadczam ze jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o jazdę i zdobyłem 55punktow. Zabrakło 13 punktów do zaliczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś zaczynam naukę :D
  • Odpowiedz
  • 1
@octave25 tam masz też tryb nauki tylko musisz utworzyć konto darmowe (żaden scam jak coś) i masz dostęp do poszczególnych działów pod egzamin teoretyczny właśnie
  • Odpowiedz
  • 1
@juffe_: Będę się uczył godzinkę dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak zeby w październik wyjść z sali egzaminacyjnej cało na biało ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz