Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: idea olimpizmu o której wczoraj mówił premier Japonii czy ktoś tam ważny na otwarciu. Równość i wszystkich nas obowiązują te same prawa.
Japończyk zaszczepiony 2 dawkami z negatywnym testem, z którego podatków są organizowane igrzyska za kilkadziesiąt miliardów - nie wejdzie na trybuny.
Nadzwyczajna kasta urzędników i rządzących - wejdzie na trybuny.

Równość w dzisiejszym świecie, a tęczowi klaskają uszami i chłoną te puste frazesy.
@RenkaRenkeMyje: W pracy mówią na mnie Andrzej, dla znajomych prezydent. Podpisuje tylko co mi podsuną pod długopis czyli listę obecności i listę płac, czasami jakieś inne bzdety, ale nie wiem w sumie co to jest bo nie mam czasu tego czytać. Nikt tak ogólnie nie wie jaką pełnię funkcję, nawet prezes. A tak poza tym to lubię jazdę na nartach, skuter wodny i palić papieroski, a czasem wrzucić jakiegoś suchego tweeta.
@RenkaRenkeMyje:

- Mam wyższe wykształcenie, nawet doktorat, wiele rzeczy w życiu robiłem. Jestem zdrowy, mam dwie ręce. Poradzę sobie - mówi Andrzej Duda zapytany, co będzie robił po upływie kadencji. Zapytany o "problem uzależnienia od polityki", prezydent odpowiedział: - (...) Tym się trochę martwię. Co będzie, Andrzeju, kiedy przyjdzie ten dzień, gdy kompletnie nikt nie będzie się tobą interesował? Nikt nie będzie pytał, co ty o czymś sądzisz, bo nie będzie
spere - @RenkaRenkeMyje: 


 - Mam wyższe wykształcenie, nawet doktorat, wiele rze...

źródło: comment_1627146121zoQRo02P2q5bqTME7D9rk7.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RenkaRenkeMyje: i pomyśleć że kiedyś śmiano się z Komora wciskając kit że skacze po krzesłach (a stał na podeście). Wtedy wielu mówiło, że ciężko będzie o gorszego prezydenta. Czas pokazał że PiSowi przyszło to nadwyraz łatwo.
@RenkaRenkeMyje: Witamy w ustroju III RP gdzie funkcja prezydenta jest śmiesznym sentymentem. Stworzonym tylko po to żeby ludzie mogli Sobie wybrać Wałesę na fali ruchu solidarności. Ale żeby ten jełop przypadkiem nie mógł nic zepsuć. Ciekawe kiedy ludzie odkryją że Senat też jest bez sensu.