Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #monsterslayer
Pograłem dosłownie 2 godzinki w tego wiedźmaka, i doszedłem do wniosku że jest strasznie nudny. Robię coś źle, czy po prostu za mało kontentu na start jest? Czy wy aktywnie gracie w slayera, czy raczej od czasu do czasu włączycie i zaraz wyłączacie?
  • 7
@zacky: Trzeba chyba mieć w sobie dodatkowy chromosom szwędacza-zbieracza, ja łatwo uzależniam się od tego typu rozrywek i mnie gierka mocno wciągnęła (ʘʘ)
@vvit0: no pokemonki mnie wciągnęły, ale tutaj (na razie mam nadzieję) taka pusta ta rozgrywka. Niby coś tam robisz i chodzisz, ale jakby np nie trzeba było chodzić, potworki respiłyby się na postaci, i do zadań nie trzeba by było ruszać dupy, to nie zmieniłoby to mojego odbioru. Łażenie nie zachęca, bo nie jest jakoś specjalnie nagradzane w moim odczuciu
@Cernold: bardziej chodzi mi o to, że w pokemonach chodzenie było lepiej nagradzane, plus były np jajka, pokestopy i gymy. W wiedźminie raczej bym nie poszedł w miejsce które jest mi nie po drodze tylko po to żeby wykonać misję, a w GO często tak robiłem
@Cernold: W pokemonach masz gymy, rajdy, pokestopy, pvp, eventy okresowe i misje. W wiedzminie jak na razie masz tylko zabijanie potworów i parę misji. Jeśli na bieżąco nie będą aktualizowali tej gry to wkrótce nie będzie co w niej robić