Wpis z mikrobloga

Wykryli dla mnie anemie. Jestem słaby. Nic mi się nie chce.

Dlatego szanowne państwo... jacy wy szanowni. Już niedługo odejdę. Odejdę z tego światu. Do domku wiecznego. Tak jak Bóg, Pan Jezus i Matka Boska. Już nie będą paluszki pykali po klawiaturce ażeby uśmiechu dać dla dzieci i ludzi na kanale wykop. Tak. Tak. Cieszcie się, radujcie. Menelu!

#kononowicz #patostreamy #anemia

Jakie życzenia dla mnie?

  • "O ty skurrrr...synie" 33.3% (10)
  • "De besta na dzień dzisiejszy" 23.3% (7)
  • "Menelu!!!" 16.7% (5)
  • Jak Bóg, Pan Jezus i Matka Boska 26.7% (8)

Oddanych głosów: 30

  • 8
@OnKujajor91: Sorbifer tylko obecnie, bo mi znalezli anemie z powodu braku zelaza. Próbowałem jesc w uj rzeczy z żelazem, ale i tak to nie wystarczy i najlepsze jest to, ze przekiblowalem tydzien na badaniach w szpitalu i w sumie nie wiedzieli dlaczego ta anemia, bo zelazo przyswajam normalnie a żadnych krowokow itp nie ma. Magia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo mi znalezli anemie z powodu braku zelaza


@SVETER: No to u mnie to samo. Ja mam Ferrum Lek. Coś słyszałem że zęby mogą się psuć od tego... Coś o tym leku słyszałeś? Oprócz leku #!$%@? coś? A może słonowate trzeba? I to dwa razy bo pierwszy raz się nie wchłonęło?
Ferrum Lek


@OnKujajor91: Nie znam. Mi zapisali ten Sorbifer juz 8 moze 9 lat temu i zeby jesc duzo zelaza w zarciu i tego sie trzymam. Odstawilem kiedys to zasrane żelazo w pigułach myslac, ze juz moze nie musze i nie minely 2 miesiace i znowu bylem slaby i sie w glowie sie krecilo i pewnie to badziewie bede musial zrec do usranej smierci. Wyniki i samopoczucie mam dobre jak żre