Wpis z mikrobloga

#seriale #breakingbad

Nie mam pojęcia co oglądać po BB. W oko mi wpadł "Lie to me", z opisu wydaje się ciekawy, jakiś znajomy mi polecał, ale jest jeden problem - nigdy nie widziałem go w zestawieniach z tymi najlepszymi (The Wire, Twin Peaks), więc coś w nim może być nie tak. Oglądał ktoś i może coś więcej o tej produkcji powiedzieć?
  • 13
  • Odpowiedz
@baalder363: Próbowałam, straszna kiszka, taki serial dla gimnazjalistów. Jak chcesz coś w klimacie Twin Peaks to polecam Carnivale, a The Wire - The Shield albo Southland.
  • Odpowiedz
@gaska: Co w nim gimbusiarskiego, możesz rozwinąć?

@SaperR: Schematyczność czasami ujdzie, przynajmniej w przypadku House'a dało się zaakceptować (chociaż ostatnie sezony trochę nudne były).

@spacebound: Jedyny serial, który zrobił na mnie wrażenie jak BB to Boss. Jego wada to to, że jest polityczny przez co trudny w odbiorze i nie dla każdego. No i trzeba trochę ogarniać jak działa system polityczny w USA. Ale ludzie piszą, że lepszy niż
  • Odpowiedz
@baalder363: Właśnie ta schematyczność - scenariusz opiera się dokładnie na tym samym, główny bohater też strasznie szablonowy i sztuczny (a do tej pory nawet lubiłam Rotha), chociaż ma być taki wyrazisty. Tego typu zagrywki mogą interesować osoby w wieku gimnazjalnym, nie kogoś, kto szuka czegoś wciągającego do obejrzenia.
  • Odpowiedz