Wpis z mikrobloga

LOL jakiś polaczek rozkręcił aferę na r/ #tlou2, że niby go prześladują lewaki z GirfriendReviews, ale gdy został przyłapany na tym, że sam sobie to wysyłał to usunął konto i zawinął się ze swoją opresją. Jeszcze ich straszył polskim wymiarem sprawiedliwości. Co za debil xD Pewnie jest tu z nami. Niepozdrawiam xD
Oczywiście ludzie na r/tlou2 są przekonani, że ziomeczek jest ofiarą a tamci kręcą dramę, żeby zabłysnąć. Nie ma to jak reklama w mikrospołeczności toksycznych, zagubionych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wibrujacycymbalek - LOL jakiś polaczek rozkręcił aferę na r/ #tlou2, że niby go prześ...
  • 3
@Wibrujacycymbalek Ostatnio trafiłem na ten subreddit i nie potrafię ogarnąć tego że rok po premierze gry ci ludzie dalej tak bardzo przeżywają to że gra zawiera progresywne poglądy xD Jak zagram w grę która mi się nie podobała to po przejściu pod nosem powiem "jaki to był syf" i tyle a nie lamentuje przez cały rok na redditowym circle jerku. Zawsze mnie zastanawiało ile z osób z tego subreddita i tych którzy