Wpis z mikrobloga

szukam na #macos oraz #windows programu do konwersji audio
mam pliki FLAC i chcę konwerterować na MP3 na #iphona i kuzynowi na samsunga czyli #android
Obydwoje mamy słuchawki które działają po SBC albo AAC (czyli max 256)

przeleciałem na maku XLD ale problem...po przeciągnięciu muzyki MP3-ki do Muzyka > Iphone na iphone niema okładek (a wiem że są)
to samo na samsungu.

Jakiś inny program znacie (plików ponad 900 do konwersji).
  • 7
@KaluHeHe: Hmm, wydawało mi się, że okładki zaszyte w mp3 działają, ale jest inne rozwiązanie, jak masz muzykę otagowaną właściwie (tzn wykonawca i album zgadzają się z tym co w iTunes, to w aplikacji muzyka możesz kliknąć prawym i wybrać z listy "pobierz grafikę albumu" i zaciągnie grafikę ze sklepu samo.
@sm_m: CIekawostka, to co kupione zostało na iTunes...działa wzorowo :D
Chodź czasami dziwny dźwięk ma (podejrzewam że nie które utworzy mogą mieć dźwięk przestrzenny które SONY XM3 nie obsługuje)
Może kiedyś tanio Airpodsy Pro ogarnę.
Wiesz może czy jest jakaś różnica pomiędyz airpodsy 2 a pro?

Coś poczaruje jeszcze.
Albo pozostaje zakupić ulubione pioseki...drugi raz (tzn te flaki mam zgrywane z CD) i wgrywane na xDuox3 - taki DAP do muzyki,
@KaluHeHe: Ja też walczyłem z okładkami kiedyś, bo mam od lat sporą kolekcję muzyki i poprostu otagowałem wszystko dokładnie tak jak w iTunes i pobrały się same. Co do Airpodsów to się nie wypowiem. Kupiłem Sennheisery cx 400 i o ile grają spoko, to moim zdaniem zwykłe kablowe earpodsy grały lepiej.