Wpis z mikrobloga

Siema XD ogólnie wypożyczyłem na weekend Yarisa w premiere Edition XD i mimo, ze jezdze na codzień Stingerem 2.0 to zakochałem się w tym aucie XD Serce wybrało, a mózg dopomaga dajac wszystkie jego benefity. To auto wyglada mega, w środku również. Ma HUDa chociażby, czy kompletnie inna kiere niż inne toyoty. Mega przyjemnie się tym wozi dupe, a spalanie wynosi 3.8l, czyli mniej prawie 4 razy niż stinger. Teraz zaczynam sobie przeglądać konfigurator i jest pakiet z martwym polem, nagłośnieniem i HUDem. Oczywiście trzymanie pasa, tempomat adaptacyjny w standardzie. To auto naprawdę wyglada świetnie, fajnie się nim jeździ, a zbijanie spalania to super zabawa. Przy tym co obecnie nam szykuje rząd (7 zł za paliwo i mandaty 5k) zaczyna mi się wydawac, ze to super droga na samochód, szczególnie ze mieszkam blisko centrum Warszawy. Ba, nawet na obwodnicy spróbowałem ja i przy 160 spalanie 7 litrow i ciszej niż w fiescie w dieslu która kiedyś miałem. 120 na trasie w ogóle nie odczuwalne czy to spalaniem czy głośnością.

Szkoda ze jakość wykończenia boczków i grubości stali na zewnatrz jest słaba ale No coz :(

Ogólnie to moja druga styczność z hybryda toyoty, pierwsza była na Panku z CHR z 2018 roku. Ale to był dramat XD strasznie wyło, to zwykle cvt mega słabe a środek jak z epoki kamienia łupanego XD tutaj wszystkie te bolączki odeszły i to za mniejsza kasę.

Jest tu ktoś równie #!$%@? co zamienił coś większego na yarisa w hybrydzie nowego? XD

#samochody #toyota #yaris
Husejnow - Siema XD ogólnie wypożyczyłem na weekend Yarisa w premiere Edition XD i mi...

źródło: comment_1627211994P4puT5CJzUVs68wSmofEJL.jpg

Pobierz
  • 16
@Husejnow: powiem Ci. że zamierzam się przesiąść z Octavii 3FL do takiego Yarisa, bo coraz częściej stwierdzam że tak duże auto nie jest mi potrzebne, po drugie te spalanie też na plus, zwłaszcza że większość moich przejazdów to ruch miejski. Trochę też pooglądałem testów nie tylko Polskich i to auto zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii.