Wpis z mikrobloga

Mirki, takie pytanie mam do Was, odnośnie obsługi komputera, Windowsa konkretnie. Czy jest taka czynność, którą czasami musicie żmudnie przeprowadzić, a opiera się to głównie na bezmyślnym klikaniu (np. w przycisk "Dalej") i nie ma możliwości zautomatyzowania tego w jakiś sposób?

Chodzi mi tu np. o coś takiego, że jest strona internetowa, która nie ma możliwości zapamiętania loginu i hasła i musicie je podawać ręcznie albo o sytuację, kiedy na dysku zaczyna wam brakować miejsca i musicie kliknąć na Kosz, a później "Opróżnij" czy coś w tym stylu...

Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem o co cho :P Pytanie dziwne, ale będę wdzięczny za Wasze opowieści/żale/historie nt. takich sytuacji ;)

#pytanie #mirkipomocy #windows #komputery
  • 6
@BluRaf: dzięki, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie, bo ja pytam o "scenariusze" takich sytuacji, a nie o narzędzia, które pomagają rozwiązać taki problem ;)
@nanoo: Ja jestem cieniasem i nie umiem w Windows 7 ustawić, żeby mi zapamiętał hasło na wifi - w dokumentach zrobiłem sobie plik .txt, otwieram go, przekopiowuje hasło i wklejam jak chce się połączyć, mimo że niby jest ustawiona opcja zapamiętania hasła :) Na XP łączył sam, nie umiem