Wpis z mikrobloga

@tosemja: Przycisk 500 i ten wir, to ustawianie z jaką prędkością ma wirować pralka na koniec. Te dwa prysznice będzie chyba samo płukanie.
Patrząc na nieobrócone zdjęcie, to po lewej masz tak:

30'- szybkie pranie
Bawełna 40 stopni i ta gwiazda to też program do bawełny, ale chyba do prania w zimnej wodzie.
Dłoń w misce, to pranie ręczne?
Dwa piórka, to program do prania delikatnych rzeczy.
Prysznic i wir, to
@tosemja: Ja wiem, że to inna pralka, ale oznaczenia i programator jest praktycznie ten sam. Większość takich pralek ma takie symbole i oznaczają one to samo w każdym przypadku.

Z tym, że to po lewej, ten kłębek, to jest wełna, a po prawej gdzie masz skalę stopni od 90, to jest bawełna. Ja jak robię pranie, to wszystko wrzucam na uniwersalny program 40 stopni i tyle. Ręczniki jedynie na 90 stopni.
@Wewnetrzny_Recenzent: tak, rozumiem, zrobię jej z tego naklejki na pralkę i taką instrukcję poprawną, bo wiesz... Babcia znajdzie jeden punkt nie taki i już cały plan leży. Ale dla samej zasady, nie ma tej instrukcji do tej pralki dokładnie nigdzie...??????
Ale dla samej zasady, nie ma tej instrukcji do tej pralki dokładnie nigdzie...??????


@Wewnetrzny_Recenzent: Widocznie wypuścili jakieś inne instrukcje do podobnych modeli, które różnią się kilkoma funkcjami, ale programy i ich funkcje są te same.

Te zdjęcie ma opisane programy dokładnie takie same, jak na zdjęciu które dodałeś we wpisie, tylko że u ciebie są po prostu symbole. I tym zdjęciem poniżej się posiłkuj. Bo to jest dokładnie to samo co
WewnetrznyRecenzent - > Ale dla samej zasady, nie ma tej instrukcji do tej pralki dok...

źródło: comment_1627243471zUzmL3TbIhbtina0mpa3cx.jpg

Pobierz
@tosemja: Miras, tutaj masz instrukcję do tego modelu - Whirlpool AWO/D 43105. Chyba nic bardziej konkretnego nie da się już znaleźć.
Wrzucasz sobie do translatora i tyle.
Przekonwertuj pdf do formatu jakiegoś edytora tekstu, przetłumacz w translatorze, podmień angielskie opisy na polskie, popraw ewentualne błędy i wydrukuj.
Ale to prawie niczym nie będzie się różniło od tego, co jest na zdjęciu wyżej opisane.

https://manualzz.com/doc/58603644/whirlpool-awo-d-43105-washing-machine-program-chart