Wpis z mikrobloga

#tinder... 60% atencjuszek bez opisu, 20% samotnych madek (zapomniała napisać o takim tam szczególe), 10% grubych loch (8 zdjęć samej twarzy), 5% ewidentnych #!$%@? (no ONS tylko poważne relacje, zdjęcie tyłem w leginsach), 4,9999% lewaczko-dziwaczek (introwertyczko-ekstrawertyczka w czerwonych włosach, zdjęcie w lustrze iPhonem), a człowiek miesza w tym szambie za #szaramyszkadlaanonka...
Hellicon - #Tinder... 60% atencjuszek bez opisu, 20% samotnych madek (zapomniała napi...

źródło: comment_1627329077ZvhlnAXW2AmasdwBurZqjT.jpg

Pobierz
  • 9
@Hellicon: W burdelu moze szukaj partnerki ;D W sumie szanse na znalezienie normalnej masz tylko troche nizsze x] ogarnij sie typie. Nikt normalny z tindera nie korzysta a jak korzysta to sie nie powininen nawet przyznawac bo zadna normalna baba cie nie wezmie.

Zreszta jak baba ma tindera to na co ty liczysz ?
@imkazea: Najgorsze jest to, że taki paszczur był przed modami ładny. Teraz wyobraź sobie w jakim towarzystwie obraca się taka karynka:
a) sami sztuczni i zakłamani "przyjaciele" i żaden nie powie jej na boku "hej może przesadzasz z tymi zabiegami"
b) same takie jak one i ich oskarki dla, których taka remizowa estetyka to normalka
Co lepsze xD?
@Hellicon: Być może jej mówią, ale ona ich nie słucha. Tak bardzo zoperowane dziewczyny to często efekt ogromnych kompleksów i innych problemów, z tym że one zamiast rozwiązać je u terapeuty to rozwiązują je za pomocą modyfikacji.
Sama chciałam się modyfikować, znajomi cały czas mi odradzają, mówią że jest naprawdę ok, a ja wiem i tak swoje.
No i takie wyglądają na łatwe, zdobywają dużo atencji - często takiej lasce też