Wpis z mikrobloga

  • 4
@Jackal99 ale tu nikt nie pyta czy koń to lubi czy nie, z reguły za tego typu zakazami są i tak Julki i cuckoldy którzy nie mają na dany temat zielonego pojęcia. Aby się atencja zgadzała
  • Odpowiedz
@Reezu: spróbuj kiedyś. Klusowanie wymaga rytmicznego podnoszenia się na nogach w górę i w dół (takie trudniejsze robienie przysiadów), wymaga to bardzo dużej siły. Coś jak szybkie robienie przysiadów na jednej nodze
  • Odpowiedz
@Pierorzek: to skoro są konkurencje z jeżdżenia na koniu to dołożymy też bieganie psów przez przeszkody. Też trener takiego psa musi się nalatać, też na punkty, połowę roboty robi zwierzę. Specjalnej różnicy nie ma. A i psy są mniejsze od koni i łatwiej je przetransportować. Idealny sport na następną olimpiadę.
Szybciej dalej mocniej.
I ładniej na punkty xD
  • Odpowiedz
@abcde: I walki kogutów. Koguty lubią się #!$%@?ć i jeszcze mniejsze od psów. Właściciele by mogli obstawiać walki, dzięki temu najbiedniejsze kraje na świecie nie byłyby wykluczone i startowałyby z pozycji lidera.
  • Odpowiedz
@odislaw zostawił jedno pływanie dowolnym na dłuższy dystans i ewentualnie sprint, a #!$%@?ł całą resztę. Te wszystkie podziały na style to nieporozumienie, to tak jakby bieganie dzieliło się jeszcze na bieganie tyłem, bieganie na krakowiaka, bieganie z palcem w dupie i każde było osobną olimpijską dyscypliną.
  • Odpowiedz
@Dr_Killjoy: Słyszałeś kiedyś o biegu przez płotki?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem bardzo dobrze że takie niszowe sporty są pokazywane, dla każdego sportowca jest to okazja aby zaprezentować swoje wyniki ciężkiej pracy, przy których ludzie spędzają godziny w każdego dnia. Nie wiem czemu wykopki są oburzone tym że raz na x lat ktoś organizuje igrzyska i pokazywane są tam sporty które im się nie podobają. Polecam poszukać
  • Odpowiedz
Swoją drogą jestem w szoku, że w dzisiejszych czasach jeszcze nikt się nie #!$%@?ł, że uuu męczenie koników, zakazać sportu xD


@nn1upl: w jaki sposób jazda konna to krzywdzenie zwierząt? Od tysięcy lat koń służy człowiekowi. I konie nie cierpią, bo skaczą przez przeszkody xD
  • Odpowiedz
Ta koszykowka 3x3 to dla mnie nieporozumienie. Tak sie gra na podwórku jak pełnego składu sie nie uzbiera, a oni z tego dyscypline olimpijską zrobili.


@Krejzol12345: a dla mnie zajebista sprawa, bo dynamiczna dyscyplina i mecz trwa krótko. Idealne na dzisiejsze czasy, gdzie dużo ludzi nie ma czasu oglądać 2h meczu
  • Odpowiedz