Wpis z mikrobloga

A lewicowcy nadal wierzą, że ten mikrokosmos w postaci komórki ożywionej powstał z przypadkowych reakcji chemicznych przyrody nieożywionej.
  • Odpowiedz
A lewicowcy nadal wierzą, że ten mikrokosmos w postaci komórki ożywionej powstał z przypadkowych reakcji chemicznych przyrody nieożywionej.


@DarrDarek: zdecydowana większość świata nauki tak uważa, więc nie tylko lewicowcy. Chyba, że dla Ciebie nauka jest lewacka, no to wtedy tak
  • Odpowiedz
zdecydowana większość świata nauki tak uważa


A co może w tym temacie uważać sobie przedstawiciel chemii przemysłowej, kosmologii czy fizyki kwantowej, który był nogą z biologii? Tak można wymieniać tysiące specjalizacji naukowych, gdzie bardzo często naukowcy nie wychodzą zupełnie poza obszar własnej dziedziny naukowej i nawet często nie potrafią forumułować pytań dla jakiejś szerszej dziedziny jak przemysł ze względu na swą wąską specjalizację. Co może sądzić o komórce ożywionej jeden z tysięcy
  • Odpowiedz
@Radiativ: Mój Boże, trafiłeś w sedno, to właśnie szkoła w pigułce, to jeden z dziesiątek elementów, który mordował moje zainteresowanie w szkole średniej i spowodował, że wiele zjawisk stało się dla mnie przejrzystych dopiero po 10 latach od zakończenia edukacji na poziomie ogólnym.
  • Odpowiedz