Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jadę do Włoch i chcę wypożyczyć tam auto na tydzień żeby zwiedzać. Macie jakieś tipy dotyczące wypożyczania tam samochodów na lotnisku? Jakieś firmy których unikać? Opłaca się dokupić to full ubezpieczenie? Planuje wypożyczyć i oddać auto na lotnisku w #bergamo #wlochy #podroze
  • 15
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GianlorenzoB: kupuj ubezpieczenie bez dwóch zdań, Włosi to debile, potrafią petardę wrzucić pod samochód średnio 2 razy w tygodniu na jednej ulicy, że już nie wspomnę o ich stylu jazdy jak w Bangladeszu. A najlepiej jeszcze miejsce na strzeżonym parkingu.
  • Odpowiedz
@GianlorenzoB: wypożyczałem auto w Bergamo właśnie na początku lipca. Padło na wypożyczalnię Centauro - od lotniska są oddaleni jakieś 5-7 minut samochodem, ale w cenie jest transport z lotniska i z powrotem. Full ubezpieczenie wykupiłem przez booking.com (tam też wypożyczałem auto) i wyszło może nie najtaniej, ale dużo taniej, niż proponowano mi w wypożyczalni. Przy odbiorze samochodu na karcie kredytowej miałem przygotowany depozyt, ale zażyczyli sobie jeszcze depozyt za paliwo, więc
  • Odpowiedz
@GianlorenzoB: nie wiem, jak zamierzasz użytkować ten samochód, ale jak @bellazi wspomniała - Włosi zachowują się za kierownicą jak idioci. I cokolwiek większego, niż 500, zwłaszcza na górskich zakrętach, to proszenie się o kłopoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GianlorenzoB
A więc tak czy jest sens brać auto na miejscu bez wcześniejszej rezerwacji bo powiem.szczerze jak czytam komentarze firm wynajmujących np www.discovercars.com czy https://m.europcar.pl to cały czas jakieś wałki i wojna, więc jak możesz to poleć z jakie strony zamawiales i czy odebrałeś z lotniska auto itp, kartę kredytową już mam chce auto na 4 dni biorę o 15 oddaje o 8 rano
  • Odpowiedz
@Peperoo: Auto rezerwowałem online. Zacząłem od patrzenia na booking.com jakie są najtańsze wypożyczalnie, które maja dobre oceny. Padło na Leasys. potem sprawdziłem bezpośrednio na stronie Leasys i okazało się że mają jeszcze trochę taniej niż przez booking więc dokonałem rezerwacji bezpośrednio u nich i pobrało mi hajs za rezerwcję. Wziąłem dodatkowe ubezpieczenie tak jak radziły mireczki wyżej. na 10 dni wyszło koło 1800zł. Auto brałem i oddawałem z Bergamo. Po przylocie
  • Odpowiedz
@GianlorenzoB okej też sprawdzę tą wypożyczalnie,czyli generalnie nie było problemów widzę A powiedz jeszcze jak sprawa z tym depozytem, oni to blokują czy pobierają bo chciałbym uniknąć przewalutowania
  • Odpowiedz