Wpis z mikrobloga

"Powrot do normalnosci"
nie do konca
A wiec po dlugiej przerwie zdecydowalem pojsc na trybune C wiadomo mlyn.
Iz ja nie akceptuje zgody z ruchem, Widzewem i Elana no to nie "pozdrawialem" ich z trybun, tylko gdy pozdrawiano Polonie Przemysl z ktora zgoda jest od dawna.
Po chwili dwoch chlopakow z twarza mysla nieskalana do mnie z tekstem ze co ja #!$%@? i czy chce miec problem. To tak w skrocie jesli chodzi o normalnosc :)
Patologia dalej jest i bedzie nie wazne czy pod szyldem Sharks czy nie

#pilkanozna
#wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
@Iucek: wychowalem sie na zgodzie z Lechia i Slaskiem. Nie wiem czy to tez byla zgoda stricte pod handel. Ale wiem ze jak mialem 9 lat i ojciec mnie wzial na mecz to wlasnie byla ta zgoda. Teraz gdy juz jestem dorosly i wiem jak i czemu powstala zgoda z Ruchem i reszta to po prostu tego nie akceptuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spurs: A co znaczy, że nie pozdrawiałeś? Po prostu stałeś pasywnie gdy reszta ich pozdrawiała?
Przed pandemią ani razu nie pozdrowiłem Ruchu ani Widzewa a zawsze byłem na C i nikt problemów nie robił
  • Odpowiedz
@Spurs: Nigdy Widzewa ani Ruchu nie pozdrawiałem na C i nie miałem z tego powodu żadnych problemów, za to kiedyś jak byłem na E to jakieś pijaczki chciały mnie bić za to, że nie śpiewam.
  • Odpowiedz