Wpis z mikrobloga

Wobraźcie sobie być takim wykopowym szurem:
- Informacje czerpiecie z grupek na fb i kanałów na yt
- Nic nie weryfikujecie
- Nie potraficie szukać naukowych opracowań, nie mówiąc już o ich analizie
- Czytacie tylko nagłówki artykułów, oczywiście clickbaitowych
- Powtarzacie w kółko te same hasełka i zarzuty, mimo że już wielokrotnie zostały obalane
- Twierdzicie, że dzięki paszportom szczepiennym, władza wie, gdzie jesteście (Co z tego, że wcześniej też wiedziała XDD)
- Doskonale wiecie, że covid to taka grypa, ale jest jednocześnie zabójczą, chińską bronią biologiczną, ale też spiskiem rządów całego świata (w tym naszego XDD), żeby wprowadzać lockdowny i zniewolić ludzi XDD

A do tego uważacie się za logicznie myślących i oświeconych XDDDD
#koronawirus #bekazpodludzi #heheszki
ZieloneKoloTramwaja - Wobraźcie sobie być takim wykopowym szurem:
- Informacje czerp...

źródło: comment_1627454107kzOiuHoh0wGAtIfmg3XxJ2.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
Chwila #!$%@?, skoro mierzą to jednak nie mit chyba co, z kogo ty tu dawna próbujesz zrobić?


@SHOGOKI: mit polega na tym, że wiele osób sobie dopowiada jakoby krzywe banany miały być wyrzucane, choć fakt zwracam honor, Ty pisałeś tylko o ich mierzeniu.

A dwa, na #!$%@? komukolwiek klasy banana podzielone na podstawie krzywizn? Ktoś sobie będzie je w dupe wkładał czy jadł?


@SHOGOKI: nie wiem czy ogarniasz takie sprawy
  • Odpowiedz
bo czepiasz się sformowania "osoby zaszczepione wciąż mogą zarażać". Zapytam wobec tego inaczej - czy osoby zaszczepione przenoszą wirusa równie długo i zarażają równie intensywnie?

To trochę jak z pasami czy poduszkami w samochodzie - nikt Ci nie zagwarantuje, że wystarczy mieć sprawne poduszki i zapinać pasy to nie zginiesz. Tylko czy to znaczy, że nie ma sensu zapinać?


@HetmanPolnyKoronny: nie, nie czepiam się tego sformułowania. Ale jest ono dla mnie
  • Odpowiedz
Zamiast się dziwić wytłumacz szurom po co były zamykane lasy (przytocz statystyki ile zakażeń było wśród wiosennych grzybiarzy).

Wytłumacz sens zamykania siłowni a otwierania kościołów - pokaż naukowe badania, że duch święty neutralizuje wirusa i 60-letnia babcia nie padnie jak mucha - jak 20 letni kulturysta.


@pinkfloyd12: Dlaczego wiążesz ze sobą pandemię i naukę wyjaśniającą co się dzieje i jak należy postępować z działaniami rządu, które #!$%@?ą się populizmem i są
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: 1. na początku pandemii były jakies 2 fryzjerki. Obsłużyły koło 100 klentów będąc xarażonymi. zbadano chyba 30 klientów, i żaden z nich nie okazał się zarażony, mimo że ich dzieci już się zaraziły. Mogłem cos #!$%@?, ale była o tym mowa w jakims filmie z kanału Polimaty

3. Aktualnie mamy z tego co wiem wzrost z uwagi na nowy wariant, ale poprzedni spadek tłumdczy głównie ilość zaszczepionych, oraz zaczął się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pinkfloyd12: zamykanie lasów to był sam początek pandemii gdzie tak naprawdę nikt nie wiedział jak sytuacja się rozwinie. Czy wśród rządowych doradców są sami światli, inteligentni i racjonalni ludzie? Wątpię. Natomiast zdaję sobie sprawę co próbowano realizować tym zakazem - ograniczyć możliwość przemieszczania. Nie każdy mieszka rzut beretem od lasu a jak wszystkie galerie i markety zajęte to tacy mieszkańcy Krakowa zadeptują się w Dolinkach podkrakowskich i na stacjach benzynowych żeby
  • Odpowiedz
A jak ktoś od wniosku że rząd zamyka lasy przechodzi do tego, że pandemia jest wymyślona to na dobrą sprawę nie zasługuje na lepsze rządy.


@kanapeczka_z_kanapa: przecież on nie napisał, że pandemia jest hucpą. A, że właśnie działania rządu są chaotycznie i bez żadnych podstaw. Skoro przyznałeś mu rację, to teraz wytłumacz mi, w jaki sposób skompromitowany i działający bez jakiś racjonalnych podstaw rząd, może racjonalnie i z jakąś podstawą powiedzieć:
  • Odpowiedz
  • 4
@pinkfloyd12 lasy zamykali bo byli kompletnie w dupie i nie wiedzieli co mają robić. Ludzie wtedy bali się do sklepu wejść. Sam kiedyś kupiłem chleb i wrzuciłem go do piekarnika żebyś zabić wirusa ()
Nie ma żadnego sensu wracania do tych idiotycznych zaleceń. Oni sami wiedzą że to była bzdura
  • Odpowiedz
Zamiast się dziwić wytłumacz szurom po co były zamykane lasy (przytocz statystyki ile zakażeń było wśród wiosennych grzybiarzy).


@pinkfloyd12: Jaki jest sens Twojego komentarza? Idiotyczne zarządzenia wprowadzane przez rząd mają w jakiś sposób usprawiedliwić ich szurostwo czy co?
  • Odpowiedz
@Evies1980:

iluż mam znajomych gdzie jedna z osób była zarażona, a pozostali domownicy w ogóle. Oczywiście mam też, gdzie wszyscy byli chorzy. Dlatego też, oczywiście ryzyko jest jakieś większe zachorowania, ale nie jest aż tak strasznie wysokie jak to się wmawia. Jak to panikarze dezynfekują ręce co 5 minut.


panika jest niewskazana (bo wtedy zamykasz lasy, i krzyczysz że PO to chciało prywatyzować i by was chronic nie mogło XD), ale
  • Odpowiedz
  • 0
@ZieloneKoloTramwaja Szury to najgłupsi ludzie na świecie. Większy beton niż pisowcy. W żaden sposób nie przemówisz do zakutych łbów, więc trzeba ich szczepić na siłę i pałować ile się da.
  • Odpowiedz
mnie to bardziej bawi inna rzecz, mam wrazenie, że 90% osób zyje juz normalnie, zaszczepili się itd I covid nie zajmuje już ich życia

Natomiast jedyna grupa, która ciagle tym żyje są właśnie szury xd wystarczy spojrzeć na wykop, niektórzy to autentycznie potrafią po 8h dziennie spamować jakimiś obrazkami/wpisami

No i to jest prawda, ludzie sobie chodzą po mieście, na wakacje jeżdżą, niektórzy jeszcze się szczepią, wszystko idzie ku dobremu. A tu
  • Odpowiedz
Natomiast jedyna grupa, która ciagle tym żyje są właśnie szury xd wystarczy spojrzeć na wykop, niektórzy to autentycznie potrafią po 8h dziennie spamować jakimiś obrazkami/wpisami


@kampaaa: Dokładnie, i zawsze mnie bawi, kiedy piszą o "covidianinach", podczas gdy ta nazwa bardziej pasuje do ludzi, którzy mają obsesję na punkcie wirusa jak oni xD
  • Odpowiedz