Wpis z mikrobloga

@baton-: i to jest wg Ciebie rozwiązanie dla 50% mężczyzn, którzy nie przekazywali genów przed czasami małżeństw ze względu na to, że nie są dość atrakcyjni, mimo że więcej ćwiczą od p0lek, lepiej zarabiają, mają wyższe średnie IQ, są silniejsi fizycznie, a jednocześnie mniej wymagający i wykazujący więcej inicjatywy?

Zajebiste masz podejście, normalnie urodzony problem-solver z Ciebie XD nawet chłopy nie mogą se ponarzekać mimo, że dla połowy it's over dla
  • Odpowiedz
dasz te swoje blackpilowe badania na pierwszy akapit?


@baton-: naprawdę nie umiesz używać wyszukiwarki?
Szanse reprodukcyjne:
https://qz.com/1218680/the-science-of-sex-differences-is-nothing-for-feminists-to-be-afraid-of/
Aktywność fizyczna:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2778720/

Zarobki, IQ i siłę fizyczną chyba już sam znajdziesz, poza tym jak można mieć w ogóle co do tych rzeczy wątpliwości XD Wychodząc raz w roku z jaskini spostrzegawcza osoba to zauważy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sprus:


Spotkałeś się kiedyś gdzieś z sytuacją że kobieta która ma wibrator była wyśmiewana że nie potrafi sobie prawdziwego #!$%@? znaleźć?


yyyyy tak? xD pozdrawiam spoza banieczki

@EvilToy: Gdzie? Na wsi? Jak już próbujesz coś udowodnić to chociaż najpierw porównaj skalę obu zjawisk.
  • Odpowiedz
Gdzie? Na wsi? Jak już próbujesz coś udowodnić to chociaż najpierw porównaj skalę obu zjawisk.


@Dakkar: dokładnie. Wystarczy przejrzeć fora dyskusyjne. Prawie każda laska ma wibrator, a reakcja na sztuczną #!$%@?ę "HAHAHHA CO ZA PRZEGRYW"
  • Odpowiedz
@4kroki: nie zabolało, jesteś po prostu kukiem XD to nie jest używanie produktu zgodnie z przeznaczeniem, to po pierwsze, bo to jest do sypialni, a nie do restauracji

Po drugie roboty będą dalekie w aparycji i zachowaniu od tej biedo-lalki za 100zł którą wstawiłeś. Po trzecie mam dziewczynę i nie potrzebny mi robot, bo rozumiem, że bardzo Cię śmieszy że ktoś może nie mieć / żyć w mimowolnym celibacie.

Po czwarte
  • Odpowiedz
o masz kobietę. Czemu jesteś z p0lką?


@baton-: nie każda to p0lka, ale dla dobrych anonków na pewno nie wystarczy dobrych różowych. Jako czad-lite 7/10 z dobrą pracą i ciekawymi zainteresowaniami zagarnąłem ten skromnej ilości narybek w postaci kobiety, która zachowuje się jak człowiek i partnerka, a nie hipergamiczna bestia xD
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj nie każda to p0lka. To był właśnie mój cały punkt. A ty się rwiesz, kłócisz, srasz a sam potwierdzasz swoją sytuacją, że racji nie masz. I moja sytuacja tak samo to potwierdza. Jeszcze jak możesz to zapodaj link gdzie napisane jest o tych 50% mężczyzn
  • Odpowiedz
Tak było XDD


@4kroki: to jest zawsze zabawne, że wystarczy napomknąć cokolwiek o naturze k0biet, spermiarze i tak ZAWSZE to zwalą na to, że nie ruchasz. Mimo, że większość rozrastającej się społeczności blackpill to nie-prawicy, a część to giga-ruchacze mózg tych ludzi działa binarnie. Idź kukoldziku w świat dalej podrywać kobietki, otwierać im drzwi i #!$%@?ć na ich emeryturki bez cienia sprzeciwu. taka Twoja rola spermiarzu pospolity ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj śmieszne jest to, że wy blackpillowce macie to do tego, że czytacie dyskusję nt blackpillu, i na początku #!$%@? 100 plusów, a pod koniec dyskusji gdzie wychodzi, że racji nie masz, nagle pustka xD nikogo już nie ma xD śmieszna jest ta ignorancja ale jednocześnie przerażająca jak bardzo wam potrzebne jest trwanie w bańce
  • Odpowiedz