Wpis z mikrobloga

Cześć, ma ktoś może doświadczenie w sprzedawaniu zwierząt hodowlanych?

Rodzice założyli hodowlę wyżłów weimarskich i urodził im się miot 12 szczeniaków. Jest to ich pierwsze podejście (mam nadzieję że ostatnie) i włożyli w to całe serducho. Wszystkie niesamowicie piękne, ładne, zdrowe, ale sprzedaż, która zgodnie z zapewnieniami wszystkich ich kynologicznych znajomych miała być tylko formalnością sprawia trochę kłopotów. Chyba sporo właśnie w tym okresie narobiło się miotów tej rasy i rynek trochę się nasycił. Na tą chwilę z 12stki zostały niezarezerwowane 2 psy, ale za parę dni wybije im 8 tygodni i będą odbierane przez nowych właścicieli, a rodzinka będzie bujała się jeszcze z małym zoo. Chcę im tego oszczędzić bo są ewidentnie po tych dwóch miesiącach opieki przemęczeni. Macie może jakieś doświadczenie gdzie oprócz standardowego olxa można sprzedać takie pieski?
Na facebookowym marketplace nie można wystawiać zwierząt. Próbowałem na typowych branżowych grupkach, całe te ogłoszenia niby narobiły sporo szumu, milion karyn pisało jakie to piękne pieski ale myślały, że za darmo, a taka przyjemność kosztuje jednak 5k, obecnie już z tendencją spadkową :) Fora wszystkie już chyba pozdychały i nie mam więcej pomyśłów. Słyszałem wielokrotnie, że ludzie zza granicy kupują od nas psy, ale nie wiem jakim kanałem do takich ludzi dotrzeć. Będe wdzięczny za wszelkie pomysły. Zdjęcie jednego pokazowe.

#psy #pokazpsa #hodowlapsow #zwierzaczki
Pobierz santojanuszo - Cześć, ma ktoś może doświadczenie w sprzedawaniu zwierząt hodowlanych?...
źródło: comment_1627490972mBvRAcRqwtqLpuYnFpiVYP.jpg
  • 5
@santojanuszo przypomina mi to historię moich znajomych, którzy zaczęli hodować koty rosyjskie niebieskie. Kosztowały parę koła i ludzie się o nie zabijali... Ponoć. W rzeczywistości sprzedali ze dwa a reszta biegała po okolicy mnożąc się na półdziko. Tyle było ze złotego interesu.
nie no tutaj takiej tragedii nie ma, w większości przypadków problemu by nie było, ale trafił się duży miot. Jeżeli nie uda się sprzedać, to po pieski ustawi się szereg chętnych i wybierze się wtedy najbardziej kochających właścicieli. Póki co jednak trzeba spróbować je sprzedać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@santojanuszo: grupy rasy na fb te polskie i zagraniczne odchaczone? Tam wydaję mi się najlepszy kanał informacji i na takich grupach jak najbardziej można podawać info o wolnych szczeniakach (jeśli regulamin grupy to przewiduje) tylko nie podajesz tam ceny i wtedy fb się nie czepia.