Wpis z mikrobloga

Zakladam ze musze wypelnic i wyslac:


@Vite: jeżeli przez "wysłać" masz na myśli "uploadować na stronie ryanair", to to jest opcjonalne, ale przyspiesza odprawę. Jak nie uploadujesz, to się nic nie stanie. W obu przypadkach papierowe formularze są zbierane na pokładzie samolotu. Jak nie będziesz miał wydrukowanego swojego, to dostaniesz pusty do wypełnienia.
@winter1986: tak, leciałam z krakowa do stansted.
Kraków-> stansted - nikt nie sprawdzał przed wylotem, rozdano tylko papiery w samolocie, jeśli ktoś nie miał.
Stansted-> Kraków - sprawdzano przy nadawaniu bagaży oraz przy wejściu do samolotu.
@Vite: Leciałem pare dni temu do Polski, w Uk na lotnisku chcieli tylko bilet, a KLP rozdawali/zbierali na pokładzie jakoś w połowie lotu (wypełniłem tylko dwie pierwsze rubryki, nawet nie zwrócili na to uwagi xD) jak nie jesteś jabnięty dwoma dawkami i nie chcesz mieć kwarantanny to polecam kupić jakiś bilet na samolot który odlatuje max 24h po wylądowaniu i strażnikom pokażesz tylko bilet i odchodzisz wolno ( ͡° ͜
@asique: Dziwne, lecąc miesiąc temu było zupełnie odwrotnie. Znajomi lecący tydzień temu z UK do Polski (również ze Stansted) nie zostali nawet zapytani o żadne formularze przed lotem (wypełniali je w samolocie).