Wpis z mikrobloga

@bitcoinowa-babuszka: Na pewno nie powiem Ci czegoś w stylu „tak, ładuj wszystko co masz, pewny temat”.
Na pewno jednak od strony społeczności wyglada to lepiej niż na pierwszy rzut oka, gdzie wydaje się ze to jakiś kolejny shitcoin jakich tysiące.
Ludzie są tam nastawieni na long term i piszą o tym otwarcie.
Na plus jest mechanizm anti whales, na minus to ze cena paradoksalnie rośnie powoli bo tamci zarobili już miliony
@Wykopowicz_Ryan: ty masz takie myślenie i dlatego nie masz miliona.
On będzie robił delikatne zrzuty cały czas. Nie zbije ceny, nowi dalej będą wchodzić i impreza się kręci.
Czy uważasz, że on już nigdy tego nie sprzeda bo #!$%@?, przecież mógł już dawno sprzedać i zostać milionerem to już tego nie ruszy?
@WhiskeyIHaze: jakie ja mam myślenie?
Zakupiłem pod long term i tego się trzymam.

Odniosłem się do tego że napisałeś że whale nie napisze że za tydzień będzie sprzedawał, uznając że masz na myśli całkowitą ucieczkę i sprzedaż całości przez posiadacza dużej ilości tokenów.
@WhiskeyIHaze: ale fakt, sam będę miał trochę dylemat jak już wartość mojego portfela będzie zadowalająca i będę miał do wyboru np. bańkę lub perspektywę nastu baniek w przyszłości. Dlatego chciałem zrobić to co zawsze, nakupić, zapomnieć na X lat i wrócić do tematu, niestety/stety rośnie za szybko i mam cały czas focus na temacie.
@Wykopowicz_Ryan mi chodziło oto, że to jest marketingowe #!$%@?. Część z tych osób to pewnie sami twórcy Ew jakieś hindusy co działaja jak armia botów i piszą takie głupoty mając nadzieję, że znajdą ludzi co to kupią i podbija cenę.
Ps. Nie podałeś co to jest ale 99% to shit, który zakończy swój żywot w ciągu roku
@WhiskeyIHaze: właśnie nie wiem jak temat tej płynności działa.
Generalnie branie jest i rozkręca się trading volume bo ludzie widząc wzrosty zaczynają się interesować tematem i wchodzić, licząc na zyski (w myśl wykopowej zasady inwestowania, kupowania na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Nie wiem jak wygląda temat liquidity na swapach i od czego zależy.