Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z nogami które uniemożliwia mi funkcjonowanie. Może to nie jest ból, ale ciągną mnie mięśnie. Powiem na przykładzie lewej nogi, zaczyna się praktycznie przy biodrze idzie przez kolano aż do stopy, i to jest takie napięcie, czujesz ze ciągnie mięsień. Nawet nie wiem do jakiego lekarza iść, czy do ortopedy czy do fizjoterapeuty. Mam medicover wiec to duży problem nie jest niby. Może ktoś coś z was takiego miał. #medycyna #fizjoterapia #fizjoterapeuta dodaje tagi rowerowe bo może ktoś z was miał taki problem #szosa #mtb #rower #rowery

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6103c76a2cf3e1000bf5712a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fritzowski: lepiej prywatnie jak masz lokalnie. Tam tylko chodze jak potrzebuje coś konkretnego rozbić albo rozmasować (jakieś proste ale czasochłonne tematy) i wymaga to kilku wizyt. Od tematów "boli mnie na rowerze" mam prywatnego fizjo.
  • Odpowiedz
@uysy: Tylko ja u siebie mam nie zdiagnozowane co mi dolega, byłem i 3 fizjo plus prywatnie. Szczerze to poszło na to 2k. Jeden wymyślał nawet ze mam metale ciężkie w ciele. Dałem sobie spokój i tak od dwóch lat z tym żyje. Teraz kupiłem sprzęt na którym mi zależy i boje się tego ze mnie to zdyskwalifikuje ponownie
  • Odpowiedz