Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thrandvil: @Fiodooor: nie panowie, to nie huta Katowice - ale produkty na zdj.jak najbardziej mają takie pochodzenie. Rodzimej produkcji niestety bardzo mało mamy, głównie Chiny, Włochy, Rumunia, Turcja zasadniczo z hut całej Europy przerabiamy materiał. Z tym ciągnięciem druta bardzo blisko, tylko nie drut a rura walcowana, precyzyjna ze szwem - na jednej linii jest proces walcowania połączony z ciągnieniem rury na zimno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@c43amg: zmartwię Cię miras, nie płacą 15k - niestety jest to duży zakład z obcym kapitałem, ale w małej miejscowości. Ja mogę mówić tylko za siebie, moję wynagrodzenie blisko ma już do średniej krajowej z 2021r.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bosman1705: zaczynałem jak każdy od zapied....na linii, potem dochodziły takie pierdoły jak kurs na wózek widłowy i suwnice - całe szczęście mamy kursy UDT i można z nimi wszędzie pracować. Potem dochodziły dodatki tzw umiejętności za stanowiska pracy (np:spawanie, próby ciśnieniowe na materiale, przewijanie materiału) na koniec dodatek liderski, za kierownika całej linii produkcyjnej no i + dodatek produkcyjny w zależności od wyrobionych norm. W mojej odpowiedziedzi pod zdjęci Mirasa z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hokey: trochę masz rację, potem wchodzi taki młody Miras na rynek pracy i jest szok. Ale widzę że nawet "młode chłopaki" są chętni do pracy i potrafią się wykazać, niestety zarobki na początku odstraszają. Może te fotki i komenty pokażą kilku Mirasom jak wyglada praca w przemyśle, ma swoje plusy i minusy ale zasadniczo samo się nic nie zrobi i trzeba swoje #!$%@?ć - "nie chciało się nosić teczki, trzeba nosić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMuchomorek: kolego jesteś w błędzie - może i na początku trzeba się nadupić, narobić, ale po 2/3 latach ubrudzony zarobisz 7/8k a ja ubrudzony po 15 latach na zakładzie zarobię 3/4k - warto zainwestować w siebie, bo potem będzie z tego tylko #profit
ja wiem że to truizmy, ale to prawa mgr inż. to przepustka do wielu zawodów i lepszego hajsu, do tego angielski i niemiecki na C1/C2
i masz te
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@keramzyto_beton:
Pewnie jest jak mówisz. Trochę mój płacz przed 3 rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nic tylko poszerzać kompetencje i robić kursy. Niemieckiego ostatnio zacząłem się uczyć, bo widzę jaka to jest przepaść znać go a nie znać.
  • Odpowiedz