Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camion: u mnie wystarczyło że poszedłem na szczepienie na czczo i trochę się zestresowałem i też wylądowałem na glebie także niektórym taka reakcja może się wydarzyć xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@camion: Debile, to kobieta przez was mdlała, barany! A wy jak owce odziecie za opłaconą propagandą, powtarzając jak katarynka. Jeździcie po ludziach bez powodu, nie sluchając ich argumentów, które mogą być rozsądne dla społeczeństwa, ale i egoistyczne.

Zresztą kobieta miała dość sluchania was szurów, antyszczepionkowców waszego #!$%@?, szukania depopulacji, nagrywając bez zgody kobiety w krytycznym momencie i cieszycie się jeszcze z nieszczęścia. I co #!$%@?, lepiej ci, czujesz się lepszy od
@little_muffin: dokładnie - stres i czasami nakręcanie samego siebie. u mnie akurat nie ze szczepionkami, ale wspomnianym przez Ciebie pobieraniem krwi. pomimo tego, iż jestem dorosłym facetem, zawsze proszę osobę pobierającą krew o to, aby zrobiła to, podczas gdy ja będę leżał. na siedząco od razu kręci mi się w głowie i lekko mdleję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camion:

Przyczyn omdlenia jest wiele,: od stresu, lęku, braku tlenu, spadku cukru we krwi, oklamała lekarkę, że ma wysoką temperaturę i zbiera ją na grypę, nienawodniona itd. ale nie, to musiała być szczepionka na covid.