Wpis z mikrobloga

@Kantar: Już nie mogę czytać tego jak obraża tą dziewczynę z Katowic.

Czy była patusiara czy nie są granice


Sory, ale rozpisałem się a usunąłeś wpis, więc odnoszę się tutaj bo uważam że temat tego typu treści na wykopie jest głębszy i robi się w mojej ocenie coraz większym problemem, no chyba że to społeczeństwo z roku na rok idiocieje.

Treść mojego komentarza z usuniętego wpisu:

@Moderacja będzie to miała raczej gdzieś.

Na wykopie mam konto od kilku ładnych lat, i raczej komentarze w których ktoś pisał coś w stylu "dobrze że umarł / umarła" czy gorsze treści (a zdarzały się na prawdę mega perfidne i obrzydliwe) nie są zbyt chętnie usuwane przez moderatorów.

Czytając wpisy i komentarze niektórych osób na wykopie, zaczyna mi być wstyd że w ogóle z tego portalu korzystam i mogę być z nim identyfikowany bo odnoszę wrażenie że z roku na rok przybywa tutaj tego typu odpadków społecznych.

Na dodatek nawet odnosząc się do wypowiedzi tych troli, narażasz się na pisanie przez nich do Ciebie przy okazji innych Twoich wpisów.

Wiem jednak że takich osób (piszących takie komentarze) Ty nie możesz obrazić bo zaraz moderacja usunie Twój wpis / komentarz.

Nawet spotkałem się z opinią osób z zewnątrz gdzie było jednoznaczne skojarzenie Wykop = Toksyczna społeczność, co jest przykre bo zdarzyło mi się tutaj trafić na osoby które na prawdę były spoko.

Atmosfera robi się tu czasami toksyczna a dobieranie niekompetentnych osób które po prostu nie ogarniają, przez @m__b czy kto tym tematem się zajmuje, robi swoją robotę.

Bo nie wydaje mi się żeby pobłażanie przez kogoś kto temu portalowi tyle czasu poświęcił(mowa o m__b) było na rękę takie umyślne działania.


Nie napiszę dokładnie co uważam o osobach które piszą takie rzeczy, bo komentarz zostanie wtedy najpewniej i tak usunięty przez moderację.

Powiem jednak że memy dotyczące @Moderacja widocznie mają w sobie trochę prawdy :)


#moderacja #moderacjacontent #katowice