Wpis z mikrobloga

#katowice #wypadek

Ta historia pokazuje mi wyraźnie jak wielu na wykopie jest sadystów, morderców ala „ja też bym tak zrobił”, ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o czymś takim jak prawo ruchu drogowego (sądze, że mało o czym mają pojęcie ale mniejsza z tym).

Myślałem, że po pedofilach broniących innych pedofilów nic mnie już tu nie zaskoczy a tu zonk. Wyszukują teraz jakieś „fakty” o tym ile dzieci miała ofiara tego zdarzenia i mierzą poziom jej patologii by usprawiedliwić mordercę za kółkiem. W tle są też mizogini cieszący się że kobieta została rozjechana.

Jakie to obrzydliwe.

Nie wiecie co myśleć o zdarzeniu? Pokażcie filmik jakiemukolwiek instruktorowi nauki jazdy chociazby to się dowiecie jak uczestnik ruchu (kierowca autobusu) się powinien zachować nawet w sytuacji zagrożenia życia. Napewno nie taranować pieszych - to jest najgorsze co można zrobić i za to bedzie surowa kara. Bez względu jak czuł się kierowca i czy mu ktoś groził.
  • 234
  • Odpowiedz
@Quester: No napewno nie spotka cię kara gdy uciekając zesrany w gacie (takim jesteś człowiekiem) zabijesz niewinnego człowieka po drodze. Usuń konto a potem baranek w ścianę może wróci ci myślenie.
  • Odpowiedz
@syfsmieciowski: a powiedz mi, jak myślisz czemu za wchodzenie na ulice w miejscu do tego nie dozwolonym jest kara? To tamie widzimisię rządzących aby mieć pretekst do golenia z pieniędzy czy jest za tym coś więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Prawo ruchu drogowego jasno określa jak kierowca powinien się zachowywać nawet w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia


@Janusz_z_Rivii: ale wymyślasz, Januszu prawa. Idź sobie nagotuj bigosu na uspokojenie i przeczytaj sobie ustawe, do której tak chętnie się odwołujesz.
  • Odpowiedz
Odwołuje się do jakieś ustawy? Gdzie?


@Janusz_z_Rivii: Widzisz, dziadu leśny xD nawet nie wiesz, że prawo o ruchu drogowym to ustawa xD A chcesz tu uczyć wykopków i strofować za brak jej znajomości. Idź się zapadnij pod ziemię.
  • Odpowiedz
Widzisz, dziadu leśny xD nawet nie wiesz, że prawo o ruchu drogowym to ustawa xD A chcesz tu uczyć wykopków i strofować za brak jej znajomości. Idź się zapadnij pod ziemię.


@marek-krakow: tak, prawo jazdy znalazłem w Laysach, rozgryzłeś mnie. Uczę wykopków żeby nie rozjeżdżać pieszych (ale tak naprawdę to ściema, bo można - nie mów nikomu)
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: xDDDDDDDDD

Ty serio nie rozumiesz jak działa Internet i ile z tych haseł to jest albo wprost trolling albo czarny zwichnięty humor i że 99% ludzi piszących takie rzeczy mając przed sobą żywego człowieka by w niego nie wjechała? Podpięli Ci rodzice internet wczoraj i jesteś zdziwiony co się dzieje jak na forum ludzie są anonimowi?
  • Odpowiedz
Ty serio nie rozumiesz jak działa Internet i ile z tych haseł to jest albo wprost trolling albo czarny zwichnięty humor i że piszących takie rzeczy mając przed sobą żywego człowieka by w niego nie wjechała? Podpięli Ci rodzice internet wczoraj i jesteś zdziwiony co się dzieje jak na forum ludzie są anon


@JimNH777: ładny fikołek mający wybielić wszystkich psycholi niby piszących na żarty i trollujacych tym samym robiąc ze mnie
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: matka 2 dzieci powinna siedzieć w domu z dziećmi a nie chlać, ćpać i dawać dupy po spelunowych kiblach (przypuszczam, że za 9 miechów byłaby matką 3 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
matka 2 dzieci powinna siedzieć w domu z dziećmi a nie chlać, ćpać i dawać dupy po spelunowych kiblach (przypuszczam, że za 9 miechów byłaby matką 3 dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@Judger: #czarnolisto bo jakos nie mam schoty ani dopuszczać coś do głosu w moich wątkach ani czytać co masz do powiedzenia
  • Odpowiedz