Wpis z mikrobloga

#katowice #wypadek

Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sadystą i mordercą bo śmiem twierdzić, że kobieta sama jest sobie winna ponieważ powinna zwyczajnie uważać i co najważniejsze myśleć

Bierze udział w jakiejś patologicznej przepychance, w której mogła zostać zadzgana albo przynajmniej pobita, normalny człowiek unika takich sytuacji a na pewno nie dołącza, żeby uspokoić bo to się jeszcze nigdy nikomu nie udało a po drugie to stoi metr przed pojazdem z zapalonym silnikiem na środku jezdni przecież nie można pod maskę spojrzeć z zapalonym silnikiem bez kierowcy a ona biega przed autobusem na środku drogi.

Nie usprawiedliwiam tu w żaden sposób kierowcy. Sąd go osadzi ale ludzie bądźmy poważni i nie róbmy nagle z niej bohaterki jak z Floyda.
JestemStudentemPrawa - #katowice #wypadek

Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sady...

źródło: comment_1627801635z5khzh13GJooF5q96gcgzb.jpg

Pobierz
  • 142
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@JestemStudentemPrawa: Ale wypok już wydał wyrok! Wybitne grono ekspertów od analizy filmików, specjalistów ruchu drogowego, sztab psychologów i wróżbitów stwierdzilo co stwierdzilo ¯\_(ツ)_/¯
@alverini:

Kobieta, która na podstawie filmu NIC nie zrobiła została przejechana


Przeczytaj to na głos, obejrzyj filmik a potem jeszcze raz przeczytaj.
@alverini: napisałem już przecież bierze udział w bójce. Pomóc to można rodzinie ale jeśli widzisz bijących się patusow to nie wtrącasz się chyba, że masz klamkę. Chodzi na środku drogi w centrum miasta to jest przecież proszenie się o potrącenie. Ile ludzi na pasach zostaje potrąconych codziennie. Nikt normalny nie stoi na środku drogi bo ma w głowie myśli, że ktoś może go przejechać