Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pływałem dziś i wczoraj żabką na dwóch różnych jeziorach z zegarkiem #garmin instinct. Po 30 minutach ciągłego pływania pokazało mi że przeplynalem tylko 10 metrów. Dodatkowo pokazuje mi że zrobiłem to w linii prostej gdzie pływałem nieregularne kierunki. Czy to normalne? Da się coś z tym zrobić ?

Dodam że zegarek był pod wodą 99,9% czasu.
  • 3
@Azu: niestety, tak to wygląda przy stylu klasycznym. Musisz przynajmniej od czasu do czasu wyjąć rękę z wody żeby zegarek złapał pozycję. A tak na prawdę nawet przy kraulu zapis jest daleki od ideału.
@Azu: jak wyżej, instinct nie potrafi mierzyć przepłynietego dystansu na podstawie akcelerometru i musi widzieć często niebo, przy klasyku ciężkie do wykonania. Jeżeli nie zależy Ci na tętnie z nadgarstka i statystykach takich jak swolf a tylko dystansie to możesz włożyć zegarek do jakiejś bojki i ciągnąć za sobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk_emigrant: @ZdeformowanyKreciRyj: ok dziękuję. Sprawdzałem jeszcze przy wyciągnięciu ręki co jakiś czas aby złapało sygnał ale też za dużo to nie daje, nadal jest linia prosta(na mapce w connect) mimo że pływałem w tą i z powrotem a dodatkowo w ciągu 20 minut raptownie pokazało mi 100m.