Wpis z mikrobloga

Za ile można sprzedać golfa 4 2002 rok 1.9 tdi pd 302 000 przebiegu (oryginał)
Do roboty:
-tarcze klocki przód tył,
-zaciski tył,
-chyba zapieczona geometria w turbo (albo zaworek n75)
-pokrywa zaworów
-ruda na błotnikach przednich
Zalety:
-klima dziala
-rozrząd wymieniony 30k km temu
-zawieszenie z przodu niedawno robione

Myślałem ze za 3k ale jak widzę ogłoszenia za 6 gdzie chłop pisze ze auto dymi na niebiesko, klima nie działa i tarcze do wymiany to sam nie wiem xdddd

#motoryzacja #samochody
  • 8
Myślałem ze za 3k ale jak widzę ogłoszenia za 6 gdzie chłop pisze ze auto dymi na niebiesko, klima nie działa i tarcze do wymiany to sam nie wiem xdddd


@pokaczw: pytanie czy za tyle sprzeda. Ale fakt, auta, szczególnie takie poszły do góry.
@pokaczw: Ten za 6k to chyba z Giełdy Frajerów aka Giełdy Klasyków się urwał. Jak chcesz sobie jaja porobić, to wystaw swojego tam za 10 czy 12k, nie takie rzeczy się tam odwalają. A realnie to możesz wystawić za 3000, pójdzie za 2500 lub wystaw za 3800 to ktoś za 3000 pewnie weźmie. Na więcej bym raczej nie liczył, chociaż VAG w PL to jest ze startu +15% do wartości.
@pokaczw: Ja swojego z nową dwumasą, wtryskach po regeneracji, nowymi hamulcami, nowym alternatorem, dwoma kompletami kół, nowym akumulatorem planuję wystawić za 6,5k, a no i przebieg 480k xd
@pokaczw: Tarcze klocki średniej półki 600zł, zacisk tył 150zł, turbo używka 200zł, pokrywa zaworów to tylko zdjąć wyczyścić i victor reinz za 10zł, błotniki zamiennik w kolorze 200zł/szt albo reperaturka za 30zł i malowanie z puchy.
Czyli jakieś 1500zł musiał byś włożyć. Za ile sprzedasz ciężko powiedzieć ale 5 spokojnie weźmiesz bo to popularne januszowe auto. U mnie totalne zgniluchy zaczynają się od 3, a tam pewnie też trzeba włożyć szmal(