Wpis z mikrobloga

@dziupla666: jak poświecisz chwilę to znajdziesz oryginalny filmik zbiórki który ktoś zachował dla potomności na YT. Szajbajk wszystko pokasował - łącznie z komentarzami na ten temat pod innymi filmami. Dziś widać ze sceptycy mieli rację. Szajbajk od kilku miesięcy nie może naprawić dachu w tej ruderze. A gdzie tu mówić o zakończeniu remontu całości.
@dziupla666: wymyślił sobie zrobienie szajbazy za pół bańki z kasy widzów, czyli kupienie rudery, przeróbka na jakiś obóz rowerowy, sauny, balie do morsowania, przeszklone studio do podcastów, tarasy widokowe w ogóle będzie w pyte i każdy będzie mógł przyjechać za darmo tylko najpierw dajcie mi hajs żebym mógł sobie to kupić na siebie. Oczywiście ludzie podeszli do tego sceptycznie bo gość już zaczynał i nie kończył taką liczbę projektów (o wiele
@bezloginumordko: Dodam tylko że zostało jedno miejsce w którym można poczytać komentarze na ten temat. Jest nim FB Szajbajka. Jest tam podsumowanie całej akcji: https://m.facebook.com/danielskiszajbajk/videos/szajbaza-tajny-plan-na-zrobienie-kasy-r%C4%99ce-opadaj%C4%85/919636971774203/.
Widać ze są naprawdę merytoryczne posty sceptyków. Szajbajk przykleił wszystkim łatkę hejterów i się obraził.
Teraz próbuje robić za swoje ale poza tym nic się nie zmieniło - nadal sprawia wrażenie kogoś kto porwał się z motyką na słońce.
@dziupla666: @panato: @bezloginumordko: @elmerski-fudski: Lepiej by mu było założyć fundację?

Tak to wyglądało:

Prowadzę najpopularniejszy rowerowy kanał na YouTube. Jestem największym ekspertem od rowerów w Internecie. Chcę dla Was zrobić coś wielkiego. Wpłaćcie mi pół miliona, a zabiorę Was na trening. To wielki zaszczyt przejechać się na rowerze z gwiazdą kolarstwa tak wielkiego formatu.

Miesiąc później:

Tyle dla was robię, nagrywam filmy, a wy wpłaciliście tylko nędzne 8000
@SendMeAnAngel: oczywiście żeby lepiej by było założyć fundację ale zapominasz o jednej podstawowej rzeczy, gość zaczynał już tyle projektów których nigdy nie kończył a w przypadku fundacji to było by dość trudno-łatwiej było spróbować wyciągnąć hajs od dzieci, kupić na siebie, remontować za swoje a jakby plan się nie powiódł wzruszyć ramionami i powiedzieć sorry
Tyle dla was robię, nagrywam filmy, a wy wpłaciliście tylko nędzne 8000 zł? Nie będzie żadnej Szajbazy. Nie będzie niczego. Nie zasługujecie na nic wy sknery!!! Wszyscy won!!! A jednak nie, ja wam wszystkim pokażę. Wezmę kredyt i kupię tę ruderę za swoje.

Dodatkowo Szaj rozwalił społeczność skupioną wokół forum. Poziom spadł drastycznie i zostali sami jego wierni fani. Stało się to po kłótni z moderatorami, którzy mieli dość, że pracują za