Wpis z mikrobloga

Hej @ZespolmBanku wasza placówka na Straszewskiego w Krakowie to porażka xD dokumenty do przeniesienia własności próbuję załatwić już pół roku i nie są w stanie wystawić dokumentów, a jak już w końcu podjęli próbę to wystawili je błędnie. Jak ustawiam się z pracownikiem na konkretny termin to po przyjeździe dowiaduję się, że zapomniał wspomnieć o tym, że idzie na urlop a na recepcji nie mają pojęcia jak mi pomóc. Po telefonie do placówki JEDNAK SIĘ DA XD i tak w kółko jak jestem sam to nie mam jak załatwić dyspozycji. Jak z żoną to macie problem z systemem xD pierwszą dyspozycję, którą bank anulował przez własny błąd złożyłem przez telefon xD szkoda, że bank nie skontaktował się ze mną przez 1,5 miesiąca kiedy ja czekałem na dokumenty z informacją, że we wniosku nie ma poprawnych danych... To ja dziękuję bardzo za taką bankowość i spieprzam z tym kredytem od was przy pierwszej okazji.

#mbank
  • 2
@ZespolmBanku: No pewnie, już zgłaszam dalej czekając na dokumenty, które MOŻE dzisiaj w końcu uda mi sie odebrać. Po tym jak najpierw dostałem informacje, że pracownika nie ma i nie są w stanie mi pomóc a po serii pytań i dociekań w końcu udało się dostać informacje, że dokumenty mogę odebrać. Przez ostatnie pół roku dostałem takie informacje już kilka razy więc studzę entuzjazm i podziękuję póki co za reklamacje bo