Wpis z mikrobloga

Mam sprawę do #rower #triban #triban100 #wykoptribanclub Mam 172cm wzrostu i gdy kupowałem rower to ekspedient wcisnął mi M. Niby jeździło się spoko, ale w tym monecie wydaje się że mniejszy rozmiar byłby lepszy. Przesunąłem siodło do przodu ile się dało, mostek kierownicy obróciłem i dałem na górę i dalej mam wrażenie że ciut jeszcze lepiej by było. Po 40km czuje ból lekki w nadgarstkach i plecy mam zmęczone od pochylania się. Chce kupić krótszy mostek i pogubiłem się kompletnie w tych rozmiarach. Czy ktoś umiał by mi wskazać jaki mostek o jakich rozmiarach powinienem kupić? Oryginalny ma 90mm długości i musi być krótszy.
Pobierz I.....j - Mam sprawę do #rower #triban #triban100 #wykoptribanclub Mam 172cm wzrostu ...
źródło: comment_1628004051Nnghf3BCm9TQDmtc2X2Cf1.jpg
  • 14
@robvan: @Rinter: @mmichal: A tam są jakieś specyficzne rozmiary na tej rurze co do widelca idzie (eee tak to się chyba nazywa?xd) a średnica kierownicy? Czy mogę po prostu wybrać sobie długość mostka mniejszą i każdy będzie pasował?
@k3lt: Że bardziej pochylony taki jak by?
@Imnotokej: też mam tribana 100 w rozmiarze M i tyle samo wzrostu. Na początku odczuwałem podobne bóle. O dziwo na nadgarstki pomogły rękawiczki w których wcześniej nie jeździłem.
Ból pleców przeszedł sam po jakimś czasie jazdy, więc tutaj to może po prostu indywidualna kwestia.