Wpis z mikrobloga

@ostatniwrankingu: i bardzo słusznie robisz, jeśli masz czas - bo czas to pieniądz ;-)
jak nabierzesz wprawy to naprawdę całkiem szybko to idzie. Mi nie przypasowało klejenie na piankę - być może robiłem to nieprawidłowo - nie wiem - mi wychodziło drogo i tak sobie, chociaż w upał było wygodnie.... Jeśli ściany są w miarę prosto, to kupuj to co jest w średniej półce cenowej i do przodu.... Nie rozrabiaj kleju
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ostatniwrankingu: masz 120zl za m2 na gotowo i będziesz robił sam? Chybaś zwariował. Upierdzielisz się jak głupi, a wiele taniej sumarycznie nie wyjdzie. A już na pewno nie lepiej
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: gdzie tak tanio robią? U mnie biorą 55zl/m2 za zrobienie na szaro, a 25zl/m2 za położenie koloru. Suma- 80zl/m2 na gotowo. Niby sporo, ale ja już ponad tydzień się z tym babram i mam już dość. Moi pomocnicy lecą w kulki, robię od rana do wieczora, ciągle czegoś brakuje i wieczorem latam po sklepach, a teraz jeszcze zaczęło padać i nie mogę naciągać kleju. Cały urlop chyba pójdzie się yebać.
  • Odpowiedz
@inko-gnito:

Jak tanio jeśli drożej niż u Ciebie? :)

Zadbałem by nic mi nie zabrakło, a ostatnio czasu mam naprawdę sporo. Muszę się wyrobić przed 08.09, wiec miesiąc. W pogodę muszę trafić, ale zostanie mi w kieszeni 18000 minus 3000 za rusztowanie i 1000 za pierdoły, które ze mną zostaną. Rusztowanie sprzedam za rok z zyskiem, albo będę wypożyczał ludziom budującym się w pobliżu.

- rusztowanie

- duży pędzel
- opryskiwacz
  • Odpowiedz