Wpis z mikrobloga

Mirki, co tu się odjaniepawlilo to nawet nie ja.
#zalesie #gorzkiezale dzień który zmienił moje życie
Po kolei:
1. Mieszkamy w 3mieście, 300km od reszty rodziny. Na składzie bachor lvl 1,5 + żona ciężarna.
2. Ponad 5 lata doświadczenia w finansach, zdecydowana większość w #big4
3. Ceny nieruchomości w 3city kosmos. Decyzja o powrocie na południe WLKP i budowa domu na posiadanej działce na wsi.
4. Przez rok szukanie pracy, pojawia się ogłoszenie do wymarzonej firmy, przez 4m rekrutacja bo firma nie ogarnia. W końcu się dogadujemy na niższej o 1k stawce niż mam, co jak na te okolice jest dobra stawka.
5. Przeprowadzka od sierpnia do rodziców, na miesiąc zanim znajdziemy mieszkanie do wynajęcie.
6. W skowronkach idę do pracy, 2 dni szkoleń i badania medycyny pracy.
7. 3 dzień pracy, dostaje wypowiedzenie bo: w skierowaniu na badani zmieniłem adres zamieszkania na aktualny. Skierowanie było podpisane przez kogoś z HR.
Dlaczego to zrobiłem? nie wiem, chciałem żeby było zgodnie z prawda. Nie powinienem tego robić. Odcięło mi prąd w mózgu.
8. Zero ogłoszeń w finansach w odległości 30km od zamieszkania. Praca była wymarzona. Firma międzynarodowa, pare osób w dziale, super biuro. Przez pare sekund głupoty....
9. Dajcie pare plusów dla #przegryw.

Może zna ktoś prace zdalna w finansach w okolicach 7-8k netto bądź stacjonarna region Konin + 40km #pomagajzwykopem poza powyższym odcięciem prądu, brak jakichkolwiek afer ( ͡° ͜ʖ ͡°) a raczej same pochwały ()
  • 2
  • Odpowiedz
Lol, ktoś z #korposwiat potwierdzi, że za takie coś można na legalu wypo wręczyć? xD

@krzysztof-szafranski-39: strzelam, że zwykłe #!$%@?, wtopa z adresem przy przeprowadzce mogła się zdarzyć, zamiast postarać się rozwiązać problem i ewentualnie przesunąć start date, to oni cie zwalniają i będą drugi raz ponosić koszt rekrutacji. Pewnie januszex w ładnym biurze, nic więcej
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: mozna chyba, jesli podasz jakakolwiek informacje nieprawdziwa nawet w takiej blahej kwestii to na kontrakcie masz, ze nastepuje zakonczenie wspolpracy w trybie natychmiastowym. Chociaz szczerze mowiac nie wiedzialem ze az tak o takie cos sie czepiaja xD
  • Odpowiedz