Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze najbardziej nie lubia mnie ci, ktorzy wiedza ze mam racje. Ten wypadek stal sie medialny i wladza musiala pokazac ze wyborcy pis sa nadludzmi w Polsce. Jakby skazali patusow to by zamieszki byly, i mniej wyborcow pisu. A tak polazuja ze rzad dba o niskie warstwy spoleczne. Czyli daje przyzwolenie na takie akcje w przyszlosci. I jak, czujecie sie bezpieczniej? Bo ja nie, pozwolilbym na posiadanie broni kierowcom i kazdemu kto ma stycznosc z wieloma lufzmi codziennie, pracujacych publicznie. Albo co najmniej paralizator w pałce. A tak mosevojuleczki na wykopie pisza miasta ze im przykro i jazda z kierowca do wiezienia kwii kwiii #katowice #wypadek #julka
  • 4
pozwolilbym na posiadanie broni kierowcom i kazdemu kto ma stycznosc z wieloma lufzmi codziennie, pracujacych publicznie.


@huntforfur: Wiesz, w komentarzach pisali, że w bocznej uliczce stał radiowóz i policjanci tylko obserwowali całe zdarzenie. Wiesz czemu nie interweniowali? Bo w Polsce policjant może strzelać do bandyty chyba dopiero jak ten strzela w niego.
Gdyby patusiarnia zaatakowała policjantów (a byli znacząco liczebniejsi, więc by zaatakowali) i policjant strzeliłby do któregoś, to jeszcze w