Wpis z mikrobloga

@omajgydnes A może ktoś po prostu wie kim chce być od samego początku, więc zamiast kończyć gownokierunek odrazu poszedl na mechstronike jak ja, aby nie robić na kasie czy tez magazynie niczym nieudacznik. Jakbym robil w takiej robocie to tez by mi sie nie chciało xD

To, że jestem zadowolony z tego, nie znaczy, ze nalo ambitny. Jestem praktycznie pewny, że mam wyższe cele i potrzeby niż nie jeden wykopek w tym
@Devasto27: pamietam jak na studiach byly osoby co mowily ze 2-3h przed egzaminem i zdane. A to byly w #!$%@? ciezkie egzaminy. No i potem dostaly 5. Okazalo sie ze te osoby byly na wszystkich wykladach i wszystkich cwiczeniach a kolokwia pozaliczane na 5. Zeby zdac jedno kolo trzeba bylo siedziec spokojnie z tydzien w ksiazkach. Potem okazalo sie ze tez chodzily na dodatkowe zajecia. No finalnie to 2-3h przed egzaminem
@Decode: zwykły siurek po mechatronice, jednego z miliona kierunków na polibudzie jak się zesrał :D Tak, #!$%@? od gimnazjum wiedziałeś, że będziesz #!$%@?ł się w mechatronice tumanie ty. Nie masz o mnie zielonego pojęcia więc gówno o mnie możesz wiedzieć. Jakbyś miał "wyższe cele" to byś nie kończył mechatroniki. Czyli tak jak myślałem, zwykły kolejny etatowiec robiący w jakiejś firmie produkcyjnej. Już się bałem, że serio jakiś poważny zawód jak adwokat,
Tak, #!$%@? od gimnazjum wiedziałeś, że będziesz #!$%@?ł się w mechatronice tumanie ty.


Tak, widziałem.

Nie masz o mnie zielonego pojęcia więc gówno o mnie możesz wiedzieć.


Natomiast ty mnie znasz juz na wylot i potrafisz ocenić, powiedzieć o mnie kim jestem i wiele innych xD

Dobra, dalej mi sie nawet czytać nie chce. Nie potrafisz normalnie odpisać bez wulgaryzmów i obrażania? To nawet nie sa argumenty.

Pamiętam, że zielone to w