Wpis z mikrobloga

@lubie-kasztany: tak tak bo #!$%@? biorą dzikie konie z mongolskiego stepu tylko do tej konkurencji a potem je wypuszczają z powrotem XDDD to wcale nie tak że te konie są niewolone i poddawane ostrym rygorom tresury przez większość życia XD i jeszcze zjeby mają czelność wyzywać je od debili, no ręce opadają XD
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: dla niektórych a w obecnych czasach cholernie trudne byłoby od udomowienie koni. I tak byłyby potrzebne zamknięte rezerwaty plus część ras i tak bez porządnej pomocy człowieka by sobie nie poradziła. Zostały stworzone wręcz do chociażby takich zawodów. Nie ma zawodów to nie ma sensu ich jestestwo.

Też w wielu kwestiach jestes tresowany i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
@cienki137: tak sobie wmawiaj że jakieś zwierzę zostało STWORZONE żeby wozić dupsko człowieka na sobie XDDD i na pewno jak będą sobie biegać wolne po polankach zamiast wozić ludzi na zawodach to będą turbosmutne bo "nie ma sensu ich jestestwo" XDDDD rezerwaty istnieją, nawet chociażby w Polsce na Mazurach, więc nie widzę problemu.

a argument o tym że jestem tresowany to kolejne potężne XDDD ale widzę że mam do czynienia z
  • Odpowiedz
@Flypho: zesrał to sie OP i jemu podobni troglodyci wyzywający Bogu ducha winne zwierzaki od debili bo miały czelność nie wykonać polecenia wielkiego ludzkiego pana XD


@kubelek_klasik: OP to zaśmieszkował a ty się zesrałeś na brązowo. Po wypowiedziach wnioskuję, że włączasz myślenie równie często co ślepiec światło. Od święta.

I tak, mordo ty moja, są rasy wyhodowane przez człowieka do specjalnych celów. Jakbyś się chociaż trochę tematem zainteresował to byś
  • Odpowiedz
@cienki137: no to #!$%@? pisz, że te rasy zostały WYHODOWANE przez człowieka, a nie STWORZONE XDDD w takim razie to człowiek tutaj jest debilem, i takie rasy powinny być wygaszane. Przecież to nie różni się absolutnie niczym od tego, jakby jakaś grupa ludzi postanowiła tak dobrać geny ludzkie, żeby stworzyć człowieka o IQ 15 i dużej sile wykonującym wszystkie polecenia i stworzyć z nich niewolników do robót fizycznych XD

@Flypho:
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik:
Ale ja się śmieje z twojego zesrania się o to, ze ktoś nazwał konia debilem, bo ten temat jest o tym i tylko o tym. To ze ty sobie dorobiłeś do tego jakaś filozofię i dopinasz do tego swoje fantazje, to już są twoje osobiste problemy, synu xD.
  • Odpowiedz
Przecież to nie różni się absolutnie niczym od tego, jakby jakaś grupa ludzi postanowiła tak dobrać geny ludzkie, żeby stworzyć człowieka o IQ 15 i dużej sile wykonującym wszystkie polecenia i stworzyć z nich niewolników do robót fizycznych XD


@kubelek_klasik: Odnoszę wrażenie, że już stworzyli, tylko zdaje się że ma problemy z wykonywaniem poleceń.

Zrób fikołek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, bo normalny człowiek nie widzi nic złego w nazywaniu Bogu ducha winnego konia debilem. Całkowicie normalna sprawa XD


@kubelek_klasik:
Właśnie próbujemy ci to uświadomić, że jesteś przewrażliwiony i normalni ludzie nie dają o to #!$%@? xD. Rozumiesz, że ten koń nie może się czuć urażony, prawda? Jakbym rozmawiał z 5-latkiem.
  • Odpowiedz