Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Far Cry 5? Gram tak od niecałej godziny na tym darmowym wikendzie i całkiem całkiem. Ciekaw jestem opinii, bo prawdopodobnie sobota/niedziela nic nie pogram więcej i nie wiem jak szybko się to znudzi a znam trochę ubisoft i ich czyszczenie mapek. A na chwilę obecną to te kilka dyszek mógłbym dać na promce. Dodam że jeżeli chodzi o zarzuty wtórności wobec FC3 i FC4 to mnie to nie dotyczy bo jedyny Far Cry w jaki grałem wcześniej to jedynka 50 lat temu. To co, warto wybulić te kilkadziesiąt złotych? #pcmasterrace #farcry #farcry5
  • 8
@Banderoza: Fajnie się gra, kupiłem jakiś tydzień temu, trochę monotonne wyzwalanie posterunków, dość sporo bugów uświadczyłem np misja gdzie jakiś npc musi wejść do auta a nie spawnuje go zupełnie, ale póki co tragedii nie ma druga część mapy w toku.
krajobraz jest ciągle taki sam i jakos mało miejsc ciekawych na mapie, wszedzie pola i lasy


@ScarySlender: a dla mnie pod tym względem jest akurat spoko. W trójce mieliśmy "dżunglę" z siatką dróg jak w jakimś mieście i dosłownie co kilkadziesiąt metrów coś było przez co w ogóle nie czuło się klimatu dzikiej wyspy. W czwórce było niby trochę lepiej ale góry stanowiły małą część mapy, do tego mocno zamkniętą. Ja