Wpis z mikrobloga

Muszę się odnieść do tego wpisu
Celem naszej akcji jest zmiana świadomości społeczeństwa a tego można dokonać tylko poprzez dyskusje i rozpromowanie tego tematu w debacie publicznej a nie zamykanie się we własnej bańce i okopywanie się w nienawiści. Patrycja stara się podejść do tematu rzetelnie, oczywiście nie we wszystkim się zgadzamy ale na pewno bym nie powiedział że jest nastawiona negatywnie i że chce nas opisać jako "niebezpiecznych ludzi i terrorystów" tak jak pisze @ignite bo pewnie nikogo by to wtedy nie zainteresowało, robią tak wszystkie lewackie dziennikarzyny i nie byłoby to nic nowego. W Patrycji widzę tą chęć żeby podejść do tego tematu z innej strony i na serio, według mnie ten cykl artykułów i książka naprawdę mogą wyjść nam przegrywom i incelom a nawet zwykłym mężczyznom na dobre, ale kto miał rację to przekonamy się za 2-3 lata.
@itsover nie będę się tu z tobą publicznie wykłócał na wielkość przegrywu, ale jeżeli dla ciebie normalna rozmowa na tematy polityczne, socjologiczne, ekonomiczne czy filozoficzne jest spermieniem tylko dlatego że rozmawiasz z K0BIETĄ to ja nie wiem co ci mogę powiedzieć.
Zapraszam was wszystkich na mój serwer, piszcie na priv na ten profil o zaproszenie. Możecie się przekonać że jest miejsce na dyskusję również z osobami o prawicowych poglądach, o ile powstrzymacie się od obrażania i argumentów ad personam(wiem że to dla wielu bardzo trudne)
@eironeia
@blackpillnacalego
@certainentity
@blackmore
Przegrany Ciul, @kennyooo
#przegryw #incel #blackpill #stulejacontent #wzrost #psychologia
  • 14
Zrozum coś. One nas nie rozumieją, nie chcą zrozumieć i nawet nie są do tego zdolne. To próba zaistnienia. Byłem lewicowcem, socjalistą, feministą i antyfaszystą przez wiele, wiele lat - i po prostu znam ten typ dobrze. Nie dostrzegam żadnego powodu, dla którego komukolwiek miałoby to wyjść na dobre. Zmiana świadomości społeczeństwa? Społeczeństwo Ci nie pomoże. Na co Ty liczysz?
Ta @eironeia to p0lka psychopatka a wy sie simpy dajecie manipulować jej, ona jest psychofanką wieczorkiewicz, najpierw ją obrażała że jak śmie się bratać z incelami mizoginami gwałcicielami a teraz udała że zmieniła strone.
@blackmore chcesz to chodz na discorda podyskutować, nie mogę ciągle pisać za pośrednictwem czyjegoś konta