Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Potrzebuje rady. Spotykamy się z dziewczyną, relacja jest bardzo intensywna. Ja się w niej totalnie zakochałem, mogę dla niej gwiazdkę z nieba zdobyć, przenosić góry, takie sprawy. Powiedziałem jej o moim uczuciu w stosunku do niej, problem polega na tym, że - jak ona to mówi - nie odwzajemnia jeszcze tych uczuć i nie do końca czuje to, co ja. Mimo to chodzimy razem za rękę, ona się wtula we mnie, spotykamy się z jej i moimi znajomymi i członkami rodziny, dochodzi też do zbliżeń intymnych. Mieli - co robić? Dać jej czas i 'miej #!$%@? a będzie ci dane'? Dodam że ona niedawno zakończyła swój związek (przeze mnie) który był nieudany i sama mi mówi, że dostała ode mnie pewne uczucia - poczucie bezpieczeństwa, troski, czy dostawanie kwiatów - których nie doświadczała wcześniej. Co myślicie? #zwiazki #rozowepaski
  • 12
@stuparevic: ciężka sprawa, bo kiedy miałaby się zakochać jak nie teraz - czyli przy najbardziej intensywnym momencie znajomości?
Trzymam kciuki, prowokuj sytuacje miłosne, może z czasem też zakocha się bez opamiętania xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tagtak: wiesz, chodzi też o to, że dla niej takie słowa jak 'zakochalam sie' mają bardzo duże znaczenie. Myślę że, to w jej głowie kiełkuje bo inaczej przecież nie chciałaby kontaktu ze mną, nie byłoby tych wszystkich sytuacji
@stuparevic: Do wyboru masz czekanie przy boku osoby, którą kochasz, która chętnie otwiera się na Ciebie fizycznie i psychicznie, jasno się komunikuje i nie izoluje Cię od rodziny LUB zerwanie, bo jeszcze nie usłyszałeś tego, co chciałbyś usłyszeć. Wybór należy do Ciebie oczywiście, ale ja mocno zachęcam do odczekania nawet dłuższego czasu i nie naciskania na partnerkę. Z tego, co piszesz, jej intencje są dobre, ma dla Ciebie dużo uczucia, tylko
Ja się w niej totalnie zakochałem


@stuparevic: odróżniasz zauroczenie od zakochania?

mogę dla niej gwiazdkę z nieba zdobyć


@stuparevic: nieźle Ci peron odjechał. Ale ok, tak bywa, problem w tym, że tylko Tobie. A to tak nie działa.

Powiedziałem jej o moim uczuciu w stosunku do niej


@stuparevic: IMO to błąd. Twoje wyznanie to falstart. To jej wyznanie jest wiążące dla relacji

jak ona to mówi - nie odwzajemnia