Wpis z mikrobloga

wardęga się uczepił na siłę gargamela i szuka dramy z nim dla większego rozgłosu. bądźmy szczerzy, gargamel siedzi w swojej piwnicy, wrzuca filmy, które trwają godzinę co jakieś pięć miesięcy, teraz ma nie wiem, pojawić się po tym wszystkim co wyszło na ekipę i powtarzać wszystko to co mówił wardęga w ostatnich filmach i publicznie mówić że ekipa jest zła? jeszcze wytykanie gargamelowi tego, że nie zareagował na stories wersow o downie z etiopii sprzed wczoraj(?) albo na dramę ekipy, o której nagrywa obecnie kilka topowych youtuberów XD wardęga robi spoko materiały, ale widać, że na siłę drąży wszystko pod publikę
#friz #wardega #gargamel
  • 16
@vgatka: @Murphy99: skoro kompletnie nikt o tym nie wiedział aż do wczoraj, to skąd wniosek że akurat Gargamel o tym wiedział? Upiekło się jej nie dlatego że celowo ominal ten temat, ale dlatego że nikt nie patrzył jej na ręce jak Dubielowi i przeszło to bez echa.
@IloczynKartezjanski: Jedyna taka sytuacja to brak Tromby w filmie o pracownikach. Mogło go tam nie być bo:
a) uznał ze trombe rozgrzeszaja napiwki które dawał
b) stwierdził że akurat to nie było na tyle mocne żeby dodawać do filmu
c) nie chciał dodawać tego do filmu dlatego, że niedługo później był roast.
Ale uniknięcie tematu ekipy mogło być jednorazowe a nie ze w ogóle się nie chce do nich odnosić. Bo
@vgatka: z gargamelem chodzi o to, że nic nie mówił o tępych zachowaniach ekipy, które wytykał innym. Hipokryzja trochę.


@IloczynKartezjanski: #friz ukuł takie powiedzonko ze oglądając jeden odcinek lub mały wycinek można odebrać ich złe ale patrzą w szerszym aspekcie, np na kilka filmów podrząd widać ze tak nie jest. To zdanie tutaj bardzo pasuje. Film gargamela polegał na zastawieniu zachowań z filmów z tym czego w nich zabrakło. Nie
mo całkowicie niepotrzebna i głupia ta zaczepka Wardęgi


@Archeros: Właśnie zajebiście, że zaczepia tego hipokrytę. Już raz go zaorał w najpotężniejszej dramie w historii polskiego YouTuba, teraz Gargamel się nie odezwie, bo jest miękką fają na usługach Friza. Potrafi tylko wyśmiać to co oczywiste, wskazać że złe jest złe, nie wnosi nic od siebie. Wardęga trzęsie całym tym youtubowym #!$%@?łkiem i ma chyba teczkę na każdego, bo on i jego fani
@wcfilmowe: Gargamel też wyciąga rzeczy o których nikt nie wie. A jeśli chodzi o jego i Friza - nie podałeś żadnego argumentu, typowe populistyczne #!$%@?. Ja już napisałem że jedyna sytuacja w której ich pominął to film o pracownikach, nic więcej. A co do jego poglądów to mam w nie #!$%@?, ważne że filmy robi dobre.
@wcfilmowe: Zresztą jest coś w tym że Gargamel ma największą siłę, Wardega coraz bardziej się umacnia ale to Gargamel jest uważany za naczelnego szeryfa i po jego filmach twórcy często są cancelowani. A Vogule Poland to klauny, z ich zdaniem chyba nikt normalny się nie liczy.
@Archeros cancelowani? Kto? Karolek ma sie swietnie, Dubiel ma sie zajebiście, praktycznie kazdy jest na dużo wyzszej pozycji niz wtedy xD Blowek czy nawet sam Wardęga.
@Eoon: Karolek ma się źle. Ale pisząc to myślałem o Reżyserze Życia, nie zastanawiałem się o kim wcześniej nagrywał. Zresztą nieważne. I tak opinie największego szeryfa internetu, robi największe wyświetlenia itd.
: Gargamel też wyciąga rzeczy o których nikt nie wie.


@Archeros: zrobił to raz przy okazji filmu o reżyserze życia. Reszta to oczywiste oczywistości. Wyciaganie jakichś szczurzych kanałów i zamykanie mordy debilom, którzy robią obrzydliwy kontent i mają IQ na minusie, więc nie potrafią się obronić.

A jeśli chodzi o jego i Friza - nie podałeś żadnego argumentu, typowe populistyczne #!$%@?.


To normalne, że nie mam na to żadnych dowodów i